Radical Noise

tentacruel demiş ki:
radıcal noise yeni keşfettiğim bi grup. kaseti elime ilk aldığımda daha dinlemeden grubun kalitesini anladım . gerçekten çok iyiler.izmirde bi konser vermişler galiba bi daha gelirlermi :?: [/i]

baba etme eyleme ya :!: s_hifty'nin de dediği gibi daha önce yukarda bilmem kaç kere yazıldığı gibi adamlar dağıldı. bi radical noise daha gelir mi bilinmez sen bize izmire gelirler mi diye soruyosun. hakkaten yaramıza tuz basma :evil:

radical noise gibisi gelirmi bilmem ama bence birçok ünlü yabancı hc grublarından kat kat daha iyiler...... sadece benim düşüncem........ tentacruel şimdi senin adına çok üzüldüm.... ama yinede tanıman çok iyi olmuş.......

ya bir çok amatör grubun örnek aldığını biliyoruz mesela biz(travma) eleman ilanımızı izmir de görenler bilirler ilanın arka planında plan-b nin kapağı var su tabancası gerçekten çok hoş olmuştu ama arkadaşımız çok siyasi olmuş polislerle başınız belaya girer falan demişti(çünkü alına birde KESME SESİNİ yazmıştık değiştirdik o yazıyı fuck the rules yaptık) :D

KESME SESİNİ he güzel ya. anti de gitti radical da gitti valla şu ara tek tesellim climb o da giderse yazık bize. hala plan b yi make a wish i 14 more reasons to burn us down'ı deliler gibi dinlerim. çok baba gruptu ya... (BUNDAN YER MİSİN BUNDAN YER MİSİN ? :D )

yanlış hatırlamıyosam nakaratı şöyleydi...
hadi dostum kardeşim uyan
bak her yer dolmuş yalan dolan
bu kutunun dışında burada hayat
aklını artık özgür bırak.....
sende söyle
haydi söyle bu şarkıyı......... yanlış diiilse böledi.... bidahaki gelişte sana tamamını yazarım..........

baba üşengeçlik olmasa bende çıkarıcam sözleride üşeniyorum açıkçası. kolaya kaçıyım dedim biraz. bu hafta provada bu şarkıyı çalıcazda :)

UYAN:
iyi uykular... hadi artık uyan
bu ne dünya kardeşim!!!
insan insana düşman bak bana gözlerim kan
bakıyoruz ama göremiyoruz nerede çıban
hep duyarım insanlık ölmüş diye ağlarlar
her koyun kendi bacağından asılır sananlar
bilmezlerki bu şehirde güneş doğarken batar
biri kahkaha atarken bir diğeri ağlar
hergün sokaklarda artı bir deli daaha var
yetmiyor yetiştiremiyor artık insanlar

yok yok- bütün yalanlara karnımız tok
yok yok- artık vakit yok

hadi dostum kardeşim uyan
bak heryer dolmuş yalan dolan
başını öne eğme söylenene kanma
beraber söyleyelim haydi başla
sende söyle hadi söyle bu şarkıyı

birileri tabak kırıyor gömlek paralıyor
donuyor öbürü çadırda ayaz bastırıyor
bilirmisin bu şehirde güneş doğarken batar
biri kahkaha atarken bir diğeri ağlar
hergün sokalarda artı bir deli daha var
yetmiyor yetiştiremiyor artık insanlar......

buyur arkadaşım tepe tepe kullan... :D bu arada sizin grupmu var... :?:

rethink demiş ki:
ya millet RN baştan toplansa ama bi konserlik nasıl olur?
ipucu : belki :)

baba bence bi konserlik değil ama yeniden toplanmalılar... çok başarılı insanlar öle yabana atılacak bi grup değiller. keşke yeniden toplansalarda bi kaç albüm daha yapsalar bizde seve seve dinlesek. gerçi ben bi konser vermelerine bile razıyım ama yinede gönül isterki bu kadar başarılı bi grup yeniden hayat bulsun...

ben çoktandır foruma giremedim ya çok üzüldüm ama ben daha bu grubun ilk kasetini almıştım nasıl olur ya niye dağılmışlar peki [eğer bu bi şakaysa hiç komik değil ]

Geri