LayLayLom Müzik

ChatKing demiş ki:
Konu biraz değişmiş ama Jackson'ın iletişim adresi :
[email protected]
Almanya'dan aldığım kataloğun arkasında yazıyor.. Bu arada Avrupa fiyatlarıyla kıyaslamaya gerek yok :) http://www.thomann.de/de/jackson_dk2m_dinky_sw.htm
Bu gitar sizde linkteki fiyatının iki katından da fazlaya satılıyor :) ..
Burak Duymaz..

edit : ufak bir anlam bozukluğu :)

[email protected] e atarsanız maili daha iyi olur.hemen cevaplıyorlar.ilgi daha fazla bu adreste.

arkadaşlar mail atarken resmi bir mail adresi kullanırsanız çok daha etkili olur. mesela universiteye gidiyorsanız universitenin size verdiği mail adresini kullanmanız çok işe yarayacaktır. amerikada baya uzun süre bulunmuş bir hocamın dediğine göre gelen mail eğer .edu ise bir hotmail gibi herkesin alabildiği resmiyeti olmayan bir mail.e göre çok daha ciddiyetle değerlendiriliyormuş. bu da bizim istediğimiz şey zaten...

gfx1 alacaktım bende 200dolardı 249ytl yapmışlar biraz oynanmış fiyatlarla.

Lustral,kardeş alıcaz sen merak etme..Ucuzlamasını bekliyoruz.. hala tuhaf(daha kötü şeyler de söylücektim başlığa yazık olmasın) mesajLar atıosun devamı gelicek merak etme..

Ben bu mail in altına bir de yüklü bir P.S. ekledim, seri numaramı da yazdım, her iki mail adresine de yolladım :) Hoş oldu diye inanıyorum .. Bekleyeceğiz artık :)

-Buradaki laylaylom başlığını takip etmiyordum epeydir,ve bu zaaman zarfında baya bi değişiklik olmuş,Ben hayatımda bu kadar pişkin ve berbat bir tavırla karşılaşmadım inanın.Umarım adını ağzıma almadığım kişi bir daha aramızda görülmez.

eveet...
Arkadaşlar herkese merhabalar,2-3 ay gibi bir süredir buralarda yoktum...
Cavo sanırım topiği sen açmışsın,seni ve diğer tüm arkadaşları göstermiş oldukları haklı tepkiler için gerçekten tebrik ederim...

zaten avatarımdan da bellidir, ben bu siteye üye olduğumdan beri, Jackson logolu avatarlar kullanırım,benim gibi pek çok arkadaşta(mustaine, norton...daha da bissürü arkadaş) bu gitarların geçmiş modellerini ıdısını vıdısını belki de çok çok gereksiz olabilecek bilgileri bile takip ediyor...kendi adıma konuşacak olursam, bunun sebebi bir marka takıntısından değil,çalmayı sevdiğim ve çalarken zevk aldığım ürün olmasıdır, üzerinde "x" de yazabilirdi, hiç sorun değil ozaman "x" i konuşurduk...

istanbulda oturmuyorum fakat laylayloma gitmişliğim alet erdevat bakmışlığım vardır...ben de bir jackson gitar sahibiyim, önceden de 1 tane daha vardı...herneyse...

uzun süredir yeni bir gitar almak niyetindeyim, para durumlarım bir türlü netleşmediği için alamadım...AMA PARAM OLSA BİLE JACKSON'UN TÜRKİYE DİSTİRÜBÜTÖRÜ LAYLAYLOM'DAN KESİNLİKLE İSTEDİÐİM GİTARI ALMAYACAÐIM....

Neden mi??İŞTE SEBEPLER.....
1-siz buraya yabancı olabilirisinzi, ama burada sürekli takılan insanlar birbirini bilirler, bu topiğe yazan arkadaşların başka hiçbir müzik dükkanıyla uzaktan yakından bir ilişkisi yoktur..burada hepimizhayatında müzik diye bir yer bulunan MÜZİSYENLERİZ... doktora öğrencisi olduğunu idda eden arkadaşım,ÇOK AMA ÇOK SAMİMİYİM,İSTERSENİZ SİZİNLE WEBCAM'DE GÖRÜŞELİM,BAKIN BAKALIM TÜNELDEKİ BİR MAÐAZANIN SAHİBİMİYİM, DEÐİLMİYİM?

2-gerek sitenizde vermiş olduğunuz fiyatların çok çok çok yüksek, gerekse elinizde bulunan modellerin çok eski olduğunu gitarla ilgilelen arkadaşlarımızın hepsi biliyor...neredeyse 2007 yılına gireceğiz,artık herkesin elinde internet var ve herkes yeni marka/modelleri yakından takip edebiliyor.. ve ben halaa laylaylom mağazasına gittiğimde gitarlara bakmam için bana 2003 kataloğu gösteriliyorsave yeni bir japon modelden bahsettiğimde bana neredeyse bir sl1'in USA satış fiyatı veriliyorsa******************(yıldızları boşuna saymayın serter bey, küfür içermiyorlar)

3-amerikadaki bir müzik mağazısından alınan bir gitar,gitar+kargo+gümrük vergisiyle neredeyse sizin satış fiyatınızla başabaş geliyor...peki o zaman siz firma olarak ne işe yararsınız????Haa evet taksit yaparsınız di mi???söylediğim yolla alınacakbir gitar için bankadan kredi çekersek, bugünün faiz oranlarına göre sizizn bize attığınız kazıktan daha az kazık yiyoruz...ne dersiniz:??

ayda sizden 3 ürün alan varsa, bu yolla 9-10 ürün getiriliyor,ülkemizin kazancı,sizin gibi "daha daha daha"cuılar yüzünden dışarıya akıyor yeniden,peki siz ne işe yarıyorsunuz?

4-Avrupa pazarındaki satış fiyatlar amerikadakilerle aynı, sadece doalr yerine EUro yazısı var...amerikada 730$ ise almanyada 730€....peki aynı alet neden türkiyede 1400€?...

5-sevgili laylaylom müzik işletenleri, 23 yaşındayım, işletme 4. sınıf öğrencisiyim, ingilizce biliyorum, part time olarak çalışıyorum,hayatımı kazanabiliyorum, müzikle uğraşıyorum.......eeee sonra ehliyetim var......YANİ bakıyorumda sanırım çocuk değilim bee.... eğer çocuk bile olsam dahi uygulamış olduğunuz haksız fiyat poltikasını anlayacak kapasitede olurdum...Kaldı ki ben işletme öğrencisiyim, hukuku, muhasebeyi ve pazarlama stratejilerini iyi bilmem gerekir (bilirim de zaten)....şimdii ben kendimden bu kadar emin ve iddialı konuşuyorum,SİZ FAHİŞ FİYAT POLİTİKASI UYGULUYORSUNUZ.....olay bu kadar basit, neden inkar etme gereğ duyuyorsunuz ki?

işte ben herşeyimi yazdım,isterseniz adımı soyadımı adresimi bile veriyim,gizli saklı bir iş çevirmiyoruz,olanı söylüyoruz....bu saatten sonra yapmanız gereken "siz ortalığı bulandırıyorsunuz, siz bişeyden anlamayan çocuklarsınız,vs. vs." demek değil...

ya uygulamış olduğunuz fiyat politikasından vazgeçin doğru dürüst hizmet verin (ticaret hukukunda "basiretli tüccar/tacir" diye bir başlık vardır,umarım okursunuz)ya da insanlara hizmet vermeyi beceremediğinizi kabul ederek dist. hakkınızı başkasına devredin...

ben bu ülkede yaşıyorum, ve sizin tekelci politikanız yüzünden madur oluyoRum...elinizde o kontrat olduğu için herşey sizin lehinizde sanıyorsunuz...Ama çok yanılıyorsunuz...

Uzun yıllardır ticaretle uğraşan bir insan olarak bilmeniz gerekir ki (ki eminim biliyorsunuzdur) bir markanın hayatını devam ettirebilmesi için gerekli olan şeylerden biri de itibarıdır, herşey markanın kar etmesiyle devam edemez, çünkü marka eğer itibarını kaybederse,müşterisini, kazancını,dolayısıyle HErŞEYİNİ kaybeder....

Ve üzülerek söylüyorum ki Serter bey, siz ve mağazanız bu yöne doğru gidiyorsunuz :!: ..

Düşünün bikere, internetteki tüm türkçe müzik sayfalarında siz ve firmanızla ilgili olumsuz düşünceler kol geziyor,lütfen kendiniz de araştırın...

VE bu kötü düşüncelere şimdi bir de sırf bu iş için tasarlanan bir forum girdi....ileride başkalarının da açılmayacağını kim bilebilir, internet gibi bir özgür ve kuralsız ortamda "LAYLAYLOM'A HAYIR" bannerlarının dolaşmasını kim engelleyebilir ki? avukatlarınız mı?kaybedeceğiniz itibarı bir düşünün, sırf 1'e aldığınızı 5'e sattığınız için!!!

tüneldeki diğar mağazalarda kira veriyor, onlar da distirübütörlük yapıyor,peki neden yanlızca sizin markanız bu kadar göze batıyor???Lütfen bunları bir düşünün....

BİR FİRMANIN ELİNDE OLAN EN BÜYÜK KOZ OLAN İTİBARINIZI KAYBETMEK ÜZERESİNİZ!!!
LÜtfen düşünün....

herkese iyi akşamlar 8)

laylaylom jackson DKMG lerin fiyatını bir miktar aşşağıya çekmiş. laylaylomshopta gözükmekte şu an. kdv dahil fiyatı 1150 eurodan 935 euro ya inmiş. diğer ürünlerdede böyle bir indirime gittlermi farketemdim. lakin ilgimi çeken sadece mg serisi. yanlız dxmg nin fiyatı normal kosullarda dkmg den düşük olmaliydi yaw. nitekim dkmg, dxmg nin bir üst modeli sayılır. indirim yapılınca, dxmg nin fiyatının altina düşmüş

arkadaşım sen mod falanmısın milletin ne yazdığıyla uraşıyosun, ettiğin hakaretler haddini aşıyor artık, herkez istediği ürün , firma yada başka bi mal ile ilgili eleştri hakkına sahiptir, tüketici hakkı devletin anayasasında mevcuttur ve şirketler bu kurallara uymak zorundadırlar. artı yazdıklarının ciddiye alınmasını istiyosan saçma cümleler kurmak yerine ortaya sunduğumuz delillere karşı ciddi bişeyler yazmanı beklerim,

laylaylom için bişey demicem zaten herkez gerekeni söylemiş, ayrıca 2 ay önce gittiğimde sap kilit vidaları (3 tane) için 30$ demişlerdi bende koşar adımlarla uzaklaşmıştım buda benim anım, umarım serter bağcan bunuda sitesindeki hikayeler kısmında yayınlar.. herneyse laylayloma hiçkimsenin kastı yoktur şu forumda ki benimde yok , düzgün fiyat verdikten sora niye alışveriş yapmayalım ki, türkiyede jackson alanların çoğu ya 2. el almakta yada yurtdışından getirtmektedir 2 senedir vitrindeki gitarlar aynı laylay da buda dediklerimi kanıtlar sanırım..

önemli bi not: bir arkadaş tüneldeki kira fiyatlarının ve eleman sıkıntılarından bahsetmiş, tünelde laylaylomdan başka 3 tane dükkanı olan şirket bilmiyorum yada görmedim, demekki kendilerini çok iyi kurtarıyolar ki 3 dükkanı da işletebiliyolar. herneyse bu topicdeki bu yazım son yazımdır, nitekim mailimi attım ve laylaylomun sitesindeki jackson fiyat linklerinide düştüm yazının altına..

kendinize iyi bakın millet diğer topiclerde görüşürüz..

ucuz jackson istiyorum...

teşekkürler

ya diyorum araya laylaylomdan haberler sıkıştırıyorum konu dağalmasın diye. geçin şimdi şu adamın muhabbetini

dkmg nin fiyatını indirmişler bi miktar diyorum,laylaylomshop tada yaziyor diyorum. bi önceki mesajda yazdiydim. konuya dönelim lütfen.

indirimlere hemen kanmamak laızm.cümkü dükkana gidince aynı fiyatı söylemiyorlardı bugune kadar.hep farklıydı internet ve dükkan fiyatları.eğer gerçekten indirdilerse birşeyler farkına varmıslardır.buda bizim basarılı olduğumuzu gösterir.ama biz yine kendimizi sağlama alıp fender e mailimizi atalım değilmi.daha cok indirimler olacak.bizimle dalga geçenlerede afedersiniz "KAPAK" olsun

benim gördüğüm kadarıyla da pro serisinde indirim var. diğer serileri bilemeyeceğim ama x serisinde indirime gidilmemiş sanırım.fiyatlar pro serisine çok yakın.

x serisinde de indirim var. Bu arada arkadaşın niyeti zaten belliymiş konu kilitlensin artk diyor :) bizi delirtip küfrettiricek alt tarafı... Vız gelir tırs gider..Yahu bırak doktora yapacak adam bu kadar rezilmi olur ama ünideki hocaları da düşünürsek hepsi birbirinden çatlak.. Ama bravo dogrusu senden iyi akademisyen olur..

Geri