Tuşe! (Rock) - Ankara

Bijen demiş ki:
Arkadaşlar hakkaten şaka gibi ama gerçek salı günleri TUŞE günüdür Biziz'de ve katıksız bira 1.5 YTL dir:)İşin en garibi de bakkalların bile toptancılardan alışından ucuz olduğundan bakkalların Salı günleri Biziz'e bira almaya gelebilecekleri bile bir gerçektir :beer . Zaten bizim uzun zamandır TUŞE'ye özel bir gün yaratma hayalimiz vardı , haftasonu programları dolayısıyla oldukça kozmopolit bir yapıya sahip ancak salı günü müziğimizi tarzımızı seven herkesle birlikte dağıtabileceğiz:)üstüne madem rockçı adamlarız birayı severiz.O zaman Biziz ve TUŞE olarak bu konuya parmak bastık ve bira 1.5 ytl oldu:)

bira bi bucuk?

kalkar gelirim valla bu ne be insaf :)

celephais demiş ki:
Bijen demiş ki:
Arkadaşlar hakkaten şaka gibi ama gerçek salı günleri TUŞE günüdür Biziz'de ve katıksız bira 1.5 YTL dir:)İşin en garibi de bakkalların bile toptancılardan alışından ucuz olduğundan bakkalların Salı günleri Biziz'e bira almaya gelebilecekleri bile bir gerçektir :beer . Zaten bizim uzun zamandır TUŞE'ye özel bir gün yaratma hayalimiz vardı , haftasonu programları dolayısıyla oldukça kozmopolit bir yapıya sahip ancak salı günü müziğimizi tarzımızı seven herkesle birlikte dağıtabileceğiz:)üstüne madem rockçı adamlarız birayı severiz.O zaman Biziz ve TUŞE olarak bu konuya parmak bastık ve bira 1.5 ytl oldu:)

bira bi bucuk?

tuşe icin gelmiyceksin yani bira 1.5 ytl olduğu için geliceksin ?!?!?

maresalx demiş ki:
celephais demiş ki:
Bijen demiş ki:

bira bi bucuk?

tuşe icin gelmiyceksin yani bira 1.5 ytl olduğu için geliceksin ?!?!?

valla zar zor duruyom buralarda bu tarz kampanyalar cok tahrik edici.ben her hafta gelirim ama okyanus olmasa arada...cok buyuk bu namussuz dunya...

geldim salı günü yani dün tuşe çıkmıyacak dediler.ama bira hakkaten 1.5'du.içmedim birtane bile çıktım gittim.
neyse gölgede inrock dinlemiş oldum.süleyman bağcıoğlu'nu görmüş oldum.whitesnake falan tam gaz coştuk.

Arkadaşlar bir süreliğine salı günleride çalmayı durdurduk malum beste çalışmalarımız son zamanlarda çok fazla ağırlaşmakta...

Şimdi güzel bir haber geçmek istiyorum ..

Tuşe olarak nokiasupersound yarışmasına katıldık ve bu bizim ilk yarışma deneyimimiz olacak bestelerimizden bir tanesi olan Karanlık şuan orada ve beğenilerinize sunulmuş durumda..

http://www.nokiasupersound.com/index.php bu adresten Adaylar arasından Tuşe yi bulur ve dinle butonuna basarsanız şarkımızı indirebiliyorsunuz...

Desteklerinizi bekliyoruz.

Sevgiler & Saygılar

21 Kasım tarihinde tüm adayların sayısını 10 finaliste düşürecek ilk eleme periyodu başlayacak. 02 Aralık tarihine kadar internet üzerinden verilecek halk oyu, 1 jüri üyesinin kararı kadar sonucu etkileyecek. Yani, önde gelen 7 müzik adamının yanında halk, 8. jüri üyesi olacak.

aynen siteden aktardım eğer o 10 finaliste kalabilirsek o zaman oylama başlayacak.

Driftwood demiş ki:
aynen siteden aktardım eğer o 10 finaliste kalabilirsek o zaman oylama başlayacak.

ben digerlerinden bikac tane dinledim. yeterince ornekledigimi dusunuyorum ve "nyquist sampling theorem" diyor ki siz o on finaliste kesin kalirsiniz.

diger yandan o oylama bi baslasin bakalim. ceteyiz olum mafyayiz kimse bizimle basedemez :) baskasi kazanicak gibi olursa siteyi hacklariz oylari sifirlariz :)

Ya cok guzel olmuş parça,kayıt harika değil ama RCT gerekli açıklamayı yaptı saolsun :LOL: .çok eski,bildiğim bir şarkıymış gibi gelmişti ilk dinlediğimde de.Bu tadı yakalamak zordur bilemiyorum..Huzurlu melodi,ruha inen sozler,tezatın güzeli..Diğerlerini henüz dinlemedim ama bu şarkıyı seçmiş olmanın size şans getireceğini umarım.

Başarılar TUŞEEEE!!(tuşe de iyi olmuş laf aramızda)

Bak hüzünlendim şimdi :cry: sizi de mi kaybettik ne?

iki aşk yıllarca doğru gölgeyi umdu durdu
iki aşk yıllarca doğru söyleyip hüzün buldu.

hayırlısı hayırlısı..

ben ordan bi ton sarki indirip dinledim bi tek dem ve tuseyi begendim valla...arkadaslarim kardeslerim aldi yurudu mu yoksa arkadas kiyagi mi geciyo caktirmadan bu deli gonul anlamadim gitti :) ama o kasim 21 de basliycak oylamaya kalacagindan eminim ikisinin de...

arkadaşlar 'karanlık' güzel olmuş, çok beğendim bende. hatta güzel olmanın ötesinde değişik ve ilgi çekici olmuş bence 8) Gerçi indirirken zaten beğenirim gibi bi önyargım vardı ama cidden çok beğendim. dinledikçe demlenio daha bi hoş gelio sanki.
o zaman umuta artı bende yurttaki ipleri destek için seferber edeyim :twisted:
umarım ilk 10a kalırsınız. tabi sonra gerisi de gelir ;)
başarılaaaaar :elsalla

Arkadaşlar şarkıyı beğenmenize çok sevindim(k) kayıt konusunda haklısın Denizcim (sirene) (sana gelicez daha Deniz Durdağ :) ) zaten biraz da acele etmişlik var önceden İstanbulda başka bir iş için ve özel bi iki konu falan filan işte ki ama zaten album kayıtlarına girildiği zaman bunlar sadece ön kayıt konumunda kalan kayıtlar olarak kalacaklar ama bence genede bu kayıdın kalitesi bir çok album kayıdından çok çok daha iyidir şimdi polemik olmasın isim kötü kayıtlı grup ismi vermeyim :)

Bakalım umarım ilk 10 a kalabilirizde o zaman oylamada yapabiliriz ama şimdi merak etmiyor değilim baktığımda toplam 150 - 200 grup var orada ve 10 gruba inecek aslında kolay iş değil şarkıların tanesi 4 dakika olsa ortalama 800 dakika ve bu da yaklaşık 14 saat eder ve bu 10 gruba inme işi pazartesi ... yani sanki acele etmişler gibime geldi ama elbet vardır bir organizasyon gerekçesi.

Tekrar tekrar çok teşekkürler şarkı için güzel yorumlarınıza daha 5-6 tane beste var ön kayıtları bitmiş zamanla bunlarıda duyacaksınız umarım onlarıda beğeneceksiniz ..

Gelelim Denizcim (Durdağ) sana neyse hakkın veririz kardeşim alla alla....
Şaka bir yana kayıtlardaki desteğin yardımın ve sonuçta elimize geçen bu güzel kayıt için eline sağlık çok teşekkürler... sizin şarkınızıda dinledim kendi kaydınıza torpil geçmişsin bak farketmedim zannetme :) şarkınızıda çok beğendim ellerinize sağlık :)

Sevgiler & Saygılar....

İlk defa bir tuşe bestesi dinledim gerçekten çok başarılı olmuş insanda dinledikçe tad bırakan ve gittikçe daha çok kendini sevdiren bir hava var bence.Özellikle klavyeler çok hoş hepinizin ellerine sağlık, umarım albüm de çok güzel olacak. :)

Geri