Tuşe! (Rock) - Ankara

yaw şu saklıkent konserinden sonra ben bir tuhaf oldum. konser havasını çok özlemişim. yok mudur konser bu aralar çıksak çalsak eğlensek eğlendirsek.
bu arada gaza gelip beyaz ev işini duyurayım , ben de artık gireyim şu forum alemlerine dedim fakat tabiki forum kurdu mca(koçumsun) benden önce davranmış. :cry:

ps: valla bijocum valla temizlicem mutfağı ama bu aralar değil :twisted: :twisted:

Arkadaşlar 3 Mart Perşembe gecesi If Rock Bar'daki Suitcase konseri ve Brit-Pop partisi dolayısı ile Tushe! bu haftalık sahne almayacaktır. Önümüzdeki hafta için henüz bir engel görünmemesine rağmen bu konu kesin bir kesinlik kazanır kazanmaz bu forumdan duyuracağız. Geçen hafta gidip te tatsız sürprüzle karşılaşan arkadaşları şimdiden bilgilendirmek istedik.

Buna ek olarak, 38. sayfada kaldığı için belki gözden kaçacak olan bir haberi tekrar etmek istiyorum:

Bu Cuma ve Cumartesi (4-5 Mart 2005) Hacettepe Beyaz Ev'deyiz. Cuma 11:00 Cumartesi 10:30 da başlayacak olan programımız 45 dk - 1 saat arası sürecek ve Queen ve Rock'n Roll dolu olacak.

Bar ortamını nahoş/havasız/gürültülü bulan, ama müziğimizi seveceğini düşündüğünüz (sevmeyecek var mı ki? ) Queen'i ve Rock'n Roll ile dans etmeyi seven insanlar varsa lütfen haber verin. Dans ve güzel müzik dolu bir gece olcak. Bekleriz.

Not: Rezervasyon 150 kişiyle sınırlıymış ve 50 kişi zaten dolmuş. Yani Cuma gecesi hadi gidelim diyen olursa rezervasyonda sorun çıkabilir. Önceden rezervasyon yapmak isteyenler için Rezervasyon Tel: 2976495

Eskişehir'e selam yolluyor, sabır diliyorum :D . Avatarların daha da güzelleri var ama bi türlü edinemedik....

Progistanbul hakkında bilgiye ulaştım.... ama biz bu festival için pek uygun değiliz sanırım. Öncelikle tarzımız progressive rock/metal değil daha çok "rock, hard-rock, glam-rock, pop-rock" başlığı altında toplanabilir belki. İkinci olarak henüz tamamlanmış bir bestemiz yok. Üçüncü olarak ta eminim bütün alt gruplar baştan bellidir. Sonra açıklamaları çok bişey değiştirmiyo, sonuçta bu bir iletişim işi ve bizim bu tür organizasyonlarla pek bir iletişimimiz yok - henüz. (Her ne kadar Bijen'i DT-Home'da tanıyor olsalar da Tushe!'yi bildiklerini sanmıyorum....) Ama teşekkürler haber verdiğin için. Herşeyin bir zamanı var... ve bizim zamanımız da yaklaşıyor. Görüşürüz.

arkadaşlar siz progist yada her ne festival isterseniz isteyin . biz sizi tushe tushe diye tezauratlarımızla ilk önce tanıtır sonra o organizasyona dahil ettiririz.veee tabi ki oralarda yalnız da bırakmayız.( ya benim bu aralar ist aşkım mı kabardı ne :ask hazır festival dönemi gelmişken, bahaneyle bi gitsek keşke)
bu arada kim kimi beğenmiş, nolmuş, tushemizden kime göz koymuşlarda bizim haberimiz yok ;) (ya millet olarak kanımızda var galiba magazin merakı) neyse ben beni ilgilendirmeyen konulara burnumu çok sokmyyım :p

Hemen yeni haberi geçiyorum, kısa ve öz:

Tushe bu gece (4 Mart Cuma) 12:00-12:30 civarı Biziz'de sahne alacaktır. Bu program yalnızca bu gecelik bir "extra" dır ;) Yarın gelemiycek olanları da gelecek olanları da bekleriz.

Tushe bu hafta:

8 Mart Salı (Bugün) @ 21:00 ----------- Barfly :beer

10 Mart Perşembe @ 24:00 ------------ If Rock Bar :icelim

11 Mart Cuma @ 20:00------------------ ODTÜ Uptown :icelim
........................@ 24:00------------------ Biziz :beer

12 Mart Cumartesi @ 24:00------------- Biziz :icelim

8O

Tushe! Perşembe günleri saat 21:00'da yeni açılan Garaj'da sahne almaya başlıyor! Perşembe günleri Tushe! ardından In Rock (Sülayman Bağcıoğlu) sahne alacak. Bu akşam açılışı olan Garaj Kaanfil sokak'ta Arı Dershanesinin karşısında(ymış).

Perşembe 21:00'da herkesi Garaj'a bekleriz.

Bu akşam (11 Mart Cuma) Biziz'de Tushe! yerine Cin Seddi çalacaktır birtakım sağlık sorunlarının bu kadar yoğun bir programı fazlasıyla kötü engellemesinden dolayı. (Devrik cümlelerin hastasıyım) Ama ODTÜ programımızda ya da olağan Cumartesi geceleri Biziz buluşmasında herhangi bir değişiklik yoktur, bilginize efenim.

plop! 8O

arkadaşlar doğum günü eğlenceme bulunduğunuz katkılardan dolayı çoook teşekkür ederim. cin seddiyle başlayan gecemiz sizinle daha da bi güzelleşti (tabi alkolün de etkisini göz ardı edemem :beer ) one wild night için teşekkürlerimi sunmak isterim :p tabi wait for sleep için de gökhan ve cana ayrıca tşk ;)
bi de bu haftaki odtü rock şenliklerinden sizi haberdar edip davet edeyim bari sizi.( gerçi iki günü bitti ama elimizde hala 2 gün daha var :metalhead )
işte bu kadar. görüşmek üzere :elsalla

MRHBA

merhabalar hepinize,dün ilk kez dinleme fırsatı bulabildiim bu grup, inanılmaz sololar atan gitaristi,gırtlağı ihmal etmeyen geniş ses aralığına sahip vokali,sinirli bassçısı :p ,tuşelere hakim davulcusu ve klavyecisiyle çok keyif vericiydi,muhabbetiniz de öyle..
bi cuma mutlaka bekliyoruz hepinizi dummy'ye,
iyi bakın kendinize hoşçakalın.. :elsallaa

VOCAL_REDHANDED

Tushe! Salı - Barfly ve Perşembe - Garage programları bundan böyle devam etmeyecektir.

Tushe! yi Perşembe 00:00'da If Rock Bar'da

-----------Cumartesi 00:00'da Biziz'de canlı canlı izleyebilirsiniz.

Dün gece (26.03.2005) gerçekten çok güzel bir programdı ,1 tane daha eklendi 2 ile başlayan yaşıma tüm grup üyelerine jestleri için çok teşekkür ederim hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum.

Programın sonunda ama sanırım fazla damar çaldık kendime gelene kadar baya bi zaman aldı...

Mermaid, dün yazmayı unuttuğum diğer haber belki biraz sevindirir mi acaba seni?

It goes like this:

Tushe! 07.04.2005 Perşembe gecesi Biziz'de gerçekleşecek olan Hacettepe Üniversitesi Rock Klubü Partisi'nde sahne alacaktır.

Gösde: Şu gizli belgeleri pek merak ettim... :) 10 isteğe 1 belge şeklinde takas mümkün mü acaba?

Geri