Tuşe! (Rock) - Ankara

Geçmiş olsun hepinize.. Gerçekten tellerden kıvılcım çıkmış olması inanılmaz! Umarım gerekli önlemler alınır bundan sonra. Yeni parçaları merak etmekteyim, cuma'ya ordayım aksilik çıkmazsa...

tushe,neden web sitesi yapmıyorsunuz(yeni bir tane:) ) ve neden demolarınızı (varsa!!)buradan yayınlamıyorsunuz,sanırım birçok müziksever bunları sizden bekliyordur...daha çok gunsnroses...
unutmadan,geçmiş olsun

Arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkürler... umarız bu hafta gerçekten geçmiş olacak ve sorunsuzca eğlenebilicez..

Bu haftaki +10 parça biraz yalan oldu çünkü bi anda beklenmeyen işlerimiz çıktı ve stüdyo süremizi kısmak zorunda kaldık :)) ama geçen haftanın (çalamadığımız parçalarının :( ) üstüne bu hafta da ekleneceklerle toplamda sanırım 9 yeni parça geliyor. 8O

İpucu: Gunz, Queen, HIM + sürpriz bir kaç tane daha :)

Eylemlerimiz elbette devam edecek... (umarım haftaya) daha fazla Gunz, daha fazla Queen ve daha fazla rock... :twisted:

Bi de artık helloween eklesek diyorum ben ama.... hmmm... :roll:

Barda Sypmhony X evet biraz garip olur doğrusu :)

Bu arada haftaya konserimiz mi varmış inan benim haberim yok hatta gruptan birininde haberi olduğunu pek sanmıyorum detaylı bilgiye nereden ulaşabiliriz birde bize de ulaşsalardı keşke :) iyi dileklerin için teşekkür ederiz ayrıca.

Osiris'ede başarılar dileriz.

sizde çıkıyomusunuz diye soruyor arkadaş:) yanlış anladın sanırım.. neyse tepkilerden çıkmadığınız anlaşılıyo. bu arada cuma günü bikaç arkadaşı sizi dinletmeye getirdiydim böyle aksilikler oldu yazık oldu ya. neyse başka bi cuma rahatsız ederiz inşallh..

ben sizin yerinizde olsam yani bi grubu oturtturup dinleyiciden böyle bal kaymak eleştriler almışsam. artık türkiyede bi şeyleri değiştirmeye çalışırım. dream theater çalıyomuşsunuz duymuştum adınızı. progresiviteden anlarsınız tabi. altyapınızı kullanarak farklı ve kaliteli bi albüm yapın. (yok gardaş bizi bozar modlarında değilseniz). Türkiyede müzik gelişecek diye millet iyice alternatifçi oldu. bi el atın şu piyasaya.

Büyük umutlarla geldik sizleri izlemeye. Şöyle bir kulak ve göz ziyafeti çekelim dedik arkadaşlarla. Ama o ne sound öyle! Aşırı derecede rahatsız olduk. Bütün enstrumanlar boğukken vokal aşırı tiz geliyordu. Numaralarınızı izledik izlemesine ama 1 saat sonra çın çın öten bir beyinle zor attık kendimizi dışarıya. Artık sorun sizde miydi yoksa mixerin başındaki elemanda mıydı bilemem ama sizin gibi süper bir gruba yakışmayan bir sounddu dün geceki. Kendinize iyi bakın!

Barlarda sahne alan grupların başına sıkca gelebilecek bir sorun , eminimki tushe elemanlarının suçu degildir , kesinlikle tonemasterla ilgili bir sorundur bu.Ve böyle durumlarda grup elemanlarının elinden hiçbirşey gelmiyor çünkü emin olun sahnenin içindeki ses ile dışarıya giden ses birbirinden çok alakasız...

Bazen sahneden iniyorsun off ne berbat sounddu berbat konserdi diyorsun ama dışarıdakiler çok eylenmiş dışarıya giden ses süpermiş diye ögreniyorsun , bazende sahnedeki ses gayet normalken dışarıya giden ses çok farklı ve berbat olabiliyor...Bu yüzden gruba suçlama yapmaya gerek yok bence , olay tonemasterda bitiyor ( mixer in başındaki eleman )

beyler buyuk gecmis olsun feci bisey bu carpilmak ya...kivilcim falan cikmadi ama ben de gecen hafta elektrik supurgesinden carpildim yarim saat falan baygin yatmisim...rezil bisey...gecmis olsun...

bu arada,
siz kayit mayit yapmiyonuz mu bakiym daha? var ya sizi buraya getirmenin bi yolunu falan bulsak cok kral olur... ne adamlara album yapiyolar ne adamlar ne paralar kazaniyolar bi gorseniz kafayi yersiniz kafayi...aaah ah...

tum dostlara selam, operim (gigidan :p )

Geri