Tuşe! (Rock) - Ankara

Biz gene haber vermeyi unutmuşuz :) hatirlattigin icin saol Jasminto.
13 Haziran Saat 21.00 da Cayyolu Arcadium'um Otoparkinda düzenlecek olan Senliklerde caliyoruz herkesi bekleriz.
Ayrica TaklaMakla ekibini Bizizde aramizda gormekten mutluluk duyar her zaman bekleriz kendinize iyi bakin.

Tuscheyi bende geçen ay Bilkentte izledim.Bence gayet iyi bir grup.Sağolsun SİS müzik nasıl bir ses sistemi kurmuşsa hem dinleyiciye hem de çalana işkence olmuştu o gün bilkentte.
Çayyoluna bende gelecem bir aksilik olmazsa.Eve yürüyerek 10-15 dakika benim..Konutkentten...
Bir de sevgili Tusche grubu;Arkadaşlar eleştirilerle ve insanların size söyledikleriyle moralinizi bozmayın.İyi bir grupsunuz ve size göre iyi olanı yapmaya devam edin.Başarılar.

Yav bijen o Pod'la GT-6 uyumsuzluk çıkarmıyomu yav? Bende POD2.0 var accayip memnunum da ustune bide GT-6 nın icindeki amp modeller falan 2 tane amp simulator ustuste nasıl ayarlıyosun sesi? GT-6 efektor, POD'u da amfi olarak mı kullanıyosun?

Arkadaşlar teşekkür ederim gerçekten güzel düşünceleriniz için:))vallahi billahi sevindrik oldum :)Umarım daha çok, çok çalışıp daha iyi bir müzisyen olabilirim.Henüz adayım.:)

Görkem'im, harbiler harbisi saksafoncu dostum. Yaw vadka'Da iyi isimdi be :pyaw iyi ki vadka fln olmamış:)Ahh ahh nachoda(hacettepe semaları) falan grup ismi mevzusuna az kafanı şişirmedim senin:)Ayrıca pas için teşekkür ederiz.Sen anlamışsındır:)

Akinu dostum vallahi açık söylemek gerekirse boss ve line6 accaip birbirlerine uyum sağladılar.Ben driveları POD dan effectlerin alayını GT-6 dan kulanıyorum hatta over drive blues tonları da gt-6 dan, modern hi gain tonları ise GT-6 nın preamplisi ile harmanlayarak kullanıyorum baya iyi sonuç veriyor , gayet memnunum abi.Lakin başta kafayı yemiştim orası da bir gerçek:)

freddy mercury is alive...
----tarziniz bana biraz eski kacsa da beni ortamda tutmayı basariyosunuz..cidden freddy dinleseydi vokalisitinizi, ne dusunurdu cok merak ediyorum:)ama sesini bir de scream vokal olmayan bir sarki da duymak isterdim..belki de caliyorsunuzdur ama bana denk gelmedi..basarılar.. :)

Hoca ne diim gayet iyiydiniz bugün bizleydiniz....
pardon dün :)
nası derler hah etrafa pozitif enerji yayıyorsunuz....

Birhardcore-nu_metal sever olmama rağmen sizden inanılmaz etkilendimmm...

grupp üyeleri hepiniz tam oturmuşsunuz...
başarılarınızın dewamını dilerim...

Arkadaşlar güzel yorumlarınız için çok teşekkürler inanın acaip seviniyoruz böyle güzel düşünceler içeren mesajlar okuduğumuzda:) Daha çok çalışıp;daha iyi bir grup olmaya gayret göstereceğiz.

Tolgacığım, üstadım grubun sahnede olmasada bence 6. elemanısın sen.Dediğin gibi ,herzaman birlikte çalışmak dileğiyle:)

Tushe grubu olarak, klavyecimiz Can'ın talishsiz bir biçimde dün akşam bileğini sakatlaması sebebiyle 26 haziran Cumartesi günü Biziz barda sahne alamadık, bizi izlemek için gelmiş olan herkesten , elimizde olmayan bu durum sebebiyle özür diliyoruz.Haftaya Cumartesi Tunalı Biziz'de görüşmek üzere, acısını çıkartacağız inşallah:)

gecen hafta biziz de cok iyidiniz çok eylendik. Buarada Bijen, butun desteyin ve demo hakındaki izlenimlerin için saol bu demo da farkında olmazsanda seninde cok katkın var harbi saol. pokerhead/gitar

Sağolun valla arkadaşlar, umarım daha iyi olabiliriz ilerde.Bu arada Psyco'cum kaydınız yeterince güzel olmuş umarım çok çok daha güzel işlere imza atacaksınız.

-Arkadaslar guzel yorumlariniz ve destekleriniz icin cok tesekkür ederiz.. Bilindigi ve gorüldügü üzere her hafta farkli bir klavyeci ile sahneye çikiyoruz :) ve malesef dün hiç provasiz olarak Güney ile birlikte sahnedeydik haftaya provali bir sekilde cok daha iyi bir Tushe izleyeceksiniz.

-Bu arada Bijen bildigim kadariyla ki iyi biliyorum cunku yanimda :) kas yapmiyo o onun özündeki ayilik :) ...

Kendinize iyi bakin...

Tushe süper.. Gurup süper..
Vokali seviorum.. Müziklerini seviorum...
Onları kendi okulum Bilkent'te, son bahar şenliklerimde izlemekten de mutluluk duydum. Haklarında da bizim alakasız Bilkent tayfasından bile bir sürü övgü duydum...
Gerçi bir uzun saç fetişisti olarak gurubu artık Gökhan!a bakmadan izliyorum. Alışırım elbet:)

Arkadaşlar TUŞE 7 Ağustos Cumartesi günü(önümüzde ki hafta) Biziz bar'da sahne alamayacaktır.Bir haftalığına kendimize tatil yapma imkanı sağlamak için programımıza ara veriyoruz ancak bu 1 haftalık kısa aradan sonra tam gaz devam edeceğiz.
Ayrıca yeni ve bence çok güzel bir haberi gruba sormadan da olsa vereyim istedim, Tuşe ciddi bağlamda beste çalışmalarına artık başlamıştır.Tam gaz besteler yolda, yaz sonunda konserlerimiz ve bar programlarımızda bir veya birkaçını dinleyebilirsiniz.

**dün ilk defa izledim sizi..grubu bijen project olarak anlatmislardi ama alakasi yokmus..hepiniz ayri ayri çok yetenekli adamlarsiniz..özellikle vokalist arkadas çok çok basarili idi..

**bijen..dostum bahsettikleri kadar iyi bi gitaristmissin..bir gitarist olarakdan ayrica takdir ettim gitar hakimiyetini..

**son olarak geceyi dream theaterla kapattiniz ki tanselus daha ne ister..cok keyifli idi dream theateri canli dinlemek..grsmek üzre...

Arkadaşlar biraz önce aldığımız bilgiye göre Biziz Rock Bar bu akşam kapalı ve dolayısıyla bizde bu akşam malesef çalamıyoruz :( artık haftaya görüşeceğiz galiba...

Geri