Tuşe! (Rock) - Ankara

Gosde demiş ki:
gorkyeah demiş ki:
klavye eksikliğini hissettim açıkçası ben..
klavyenin gitarı ne kadar tamamladığı ve müziği zenginleştirdiği göz ardı edilemez tabiiki ama şu ana kadar sunulan dinlediğiniz bestelerin hepsinde zaten klavye var ve yakın bir zamana kadar bar programlarında ve konserlerde de hep klavye vardı ! klavyesiz gerçekleşen programlarda da repertuar için seçilen parçaların büyük bir kısmının orjinal hallerinde de zaten klavye yok. ve geriye kalan az bir kısım parçalarda da bijen gitarıyla o açığı kapatıyor. o yüzden o eksikliği nerde hisettin pek anlayamadım ama daha açık ve spesifik örneklerle belirtirsen eminin o eksikliği tamamlamak için de çalışırız ;)

ya pardon yanlış kelimeler kullanmışım şöyle demek istiyordum :

klavye olmasa eksikliğini hissederim.(her şarkınız da klavyenin büyük bir yeri,önemi var bence)

Bijen abim iyidir yaaa. Ankirock'ta penasını istedim verdi. Gitarı istesem verirmiydi bilmiyorum. burdan teşekkür edeyim. Ayrıca Ogün ve Metin abinin yanına da çok yakışmış devamını dilerim. Tuşeyi bırakmadan tabii ;)

bijen abi rock'n coke da süperdi abi tuşeyle kayıtlarınızı dinledim onlar da tabii ki çok güzeldi tebrik ediyom,başarı falan diliyom kendime de tabii... :D

Seleamlar

Karanlık şarkınızın linki silinmiş bi daha yüklemeniz mümkün mü? diğerlerine bakmadım ama bir kontrol ederseniz fena olmaz sanıyorum.

sizden when a blind man cries dinlemeyeli yaklaşık 2 sene olmuştu, hiç tahmin etmiyodum çalacağınızı, bana çok güzel bir sürpriz oldu bu, sonrasını hatırlamıyorum zaten kopmuşum, süperdi... iyi ki alkollü değildim :)

arkadaşlar teşekkür ederiz. albüm yolda :!: az kaldı ;)
:arrow: ve tuşeyi her çarşamba 23:00 da if rock bar
her cuma 00:00 da biziz rock bar
da yeni besteleriyle :!: dinleyebilir izleyebilirsiniz

daha önce overallda grubu tanımadan dinlemiştim bayada eglenmiştim, bugunde bi pıtta olsa bizizde dinledim gayette cozuttum bi kac fotoda var ama tabe koymayı bilmiorum cehaletin gözü körolsun :p :oops: sevdiim gruplara bi isim daha eklendi mutlu oldum :D grsrs..amen....

Arkadaşlar cumaları Biziz'deymişsiniz.
Başarılar dilerim :)
Umarım yeni çehresiyle el birliğiyle eski günlerine döndürürüz Biziz'i.

Sevgiler :)
MG

Cuma gecesi Biziz'de çok eğlendik. Gerçekten iyi bir seyirci vardı.
Cin Seddi ve Tushe ile Biziz gecelerine dönüş yapmak çok güzel oldu.
Bestelerde çok güzel olmuş.
8)
Gökhan'ın saçlarını uzatma kararınıda destekliyorum. :D
Bu arada menajeriniz ne kadar da çok çalışıyor öyle, acaip yoruldu. ;)
Haftaya eğlenceye devam. :D

arkadaşlar yine güzel şeyler yazmışınız. çok teşekkür ederiz. biziz programlarımız gerçekten eğlenceli geçior. özellikle geçen hafta cuma günü süperdi. bizizin eski tuşe tayfası toplandı. hepimiz çok eğlendik. ardajm hakkaten yoruldum dimi cuma günü ;) koşuşturmalarım yetmedi bide üstüne sahneye çıkıp it's a sin bile söledim :p if var mı diye sormuşsun. bu hafta maalesef if programımız iptal. if ile ilgili programımız belli olunca yine duyururum. overalla da ramazan nedeniyle ara vermiştik.yanılmıorsam 2 hafta sonra overall programımız da kaldığı yerden devam edecek. ve cuma günleri de biziz.ayrıca bazı süpriz konser ve programlarımız olacak :!: onları da yeri ve zamanı geldikçe burdan öğrenebileceksiniz. şimdilik bu kadar herhalde söyleyeceklerim :p
görüşmek üzere ;)

ps. bir de belirtmeden geçemeyeceğim. tuşe son sürat albüm kayıtlarına devam etmektedir :!: veee son tuşe bestelerini artık programlarımızda dinleme şansınız da var :!: ;)

Evet Her Ne Kadar Uzaktan Da Takip Etsemde Harika Gidiyorsunuz Alkışlamak İstiyorum Gözde'yi ... Helal Olsun ;)

Bu Arada Bir Ara Stüdyolarınızdan Birinde Bulunmak İstiyorum ... Ö.M Atarsanız Sevinirim...

Başarılar... ;)

Selamlar arkadaşlar bir son dakika haberi geçmek istiyorum bundan böyle biziz rock bar'da kendi tercihimiz ve isteğimiz doğrultusunda hiçbir zaman çalmayacağız.Bilgilerinize...

Organizer , Gözde hanım ile iletişime geçersen sanırım bir ayarlama yapabiliriz.

Sevgiler&Saygılar.

Arkadaşlar Rıfat söylemiş ama birde ben söyleyeyim, TUŞE bundan böyle kendi isteğiyle hiçbir şekilde bir daha BİZİZ Bar da sahne almayacaktır...

Bu arada TUŞE'nin albüm öncesi ön çalışma olarak yaptığı 5 parçalık demo albüm kayıtları son sürat Mars Yapım'da sürmektedir.Umarım yakında sizinle yepyeni bestelerimizi paylaşabiliriz...

yaizz demiş ki:
umarım yakında sizi burda dinleme fırsatımız olcak.forumu okudum galiba eskişehir de sevcek sizi:)
uamrım. bizde çok istiyoruz eskişehire gelmeyi. tarih yaklaşınca söyleyecektim ama şimdiden duyuralım o zaman. bir aksilik olmassa 5 kasım pazar günü tuşeyi eskişehir hayalperestte dinleyebilecek izleyebileceksiniz :p

Geri