Tuşe! (Rock) - Ankara

ortada kayıtların olduğu doğrudur :p bunları da konserlerimizde ve yakında websitemizden dinleyebileceksiniz ;)

veee tuşe bestelerini tanıtmak amacıyla turnede :!: :!: :!:

15 Aralık Cuma ODTU Uptown
22 Aralık Cuma Ankara Tunalı Gölge (normal programımız devam ediyor)
23 Aralık Cumartesi Bursa Resimli Bar
28 Aralık Perşembe Eskişehir Hayalperest
ve 29 Aralık Cuma İstanbul Studio Live (süpriz isimler eşliğinde) & ( yarından itibaren biletlere biletixten ulaşabilirsiniz )
Yeni yıl sonrasında ise İzmir, Antalya, Balıkesir, Aydın, Samsun ve Konya'ya geliyoruz.

Ayrıca reklam ve tanıtımlarımızda desteklerinden dolayı Radyo Mydonose'a ve Selim Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Turne programımızı Radyo Mydonose'dan da takip edebilirsiniz :!:

Besteleri merak edenlere duyurulur :!: hepinizi konserlerimize bekliyoruz ;)

arkadaşlar desteğiniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.

ps. desdurberay websitesini sormuşsun bu ayın sonuna doğru artık açılacak umarım ( bir aksilik olmassa tabi )

grupsokak demiş ki:
Nasıl dinleyeceğiz sizi.Bir yerde şarkılar falan yok mu? Site de aktif değil.Yardım edermisiniz valla merak ettim...

bu hafta bursadayızzz. 23 aralık cumartesi 22:30 itibariyle bursa resimli bar'dayız. bestelerimizi konserlerimizde dinleyebileceksiniz.

tuşe 21 aralık perşembe saat 20:00 itibariyle 93.0 radyo vizyonda rock station programında hicri abinin konuğu. konser programımız hakkında bilgi edinebileceğiniz gibi bestelerimizden birkaçını da burada dinleme fırsatınız olacak ;)

A(la) teli ne alemde Rıfat? Very Happy

Sevgiler...

Ah be Onur'cum La teli ne olsun oda seni soruyor boğazlayacak seni galiba!!! şaka bir yana,bir daha o marka takım tel almamaya özen göstereceğim :) hatta telsiz çalarım ama gene almam :) ama malesef Ankara'da Elixir tel pek bulamıyorum bulsam stoklayacam valla.

Görüşmek üzere.

Geri