Tuşe! (Rock) - Ankara

Uzun bir süreden sonra bende buradayım tuşe ile ilgili herhangi bir bilgi için bana ulaşabilirsiniz.Saygılar ...

Bu arada Yolcu programlarımız çok keyifli geçiyor,yeniden 80ler çalmak ve 80 ler dinleyen insanlarla beraber olmak çok güzel gelen herkese çok teşekkürler.

klaisk bi ankara grubu çok başarılı ve inşallahta hep böyle kalır bu arada muratcanın yerine çalan arkadaşta hiç aratmıyo çok başarılı ve bu başarıların devamı inşallah

walla eski parçaları çok özlemiştik hep beraber, çok eylenceli bi cumartesiydi... elinize, ayağınızda, sesinize sağlık... inşallah hep böyle keyifle dinleriz sizi...

tsunami valla ilk yazdiginda da ben dogru anlamistim:) dusuk musuk oyle guzel seyler solemissin ki :)bole guzel seyler soledikten sora dusuk olmus kalkik olmus(dusugun zitti budur insallah) ne onemi var ki abi ehe cok sagolasin dusuncelerin icin, her daim bekleriz tuse programlarina.

Birde cuma gunu olan Tuse programinin aksama sebebi benim:( Ogun Sanlisoy ile İstanbul'da konserimiz oldugundan Tuşe programına çomak sokmuş bulundum, grup arkadaşlarımdan ve "biz cuma günü Tuşe izleyecektik ama" diyen arkadaşlarımdan af diliyorum ileriki programlarda kendimi affettirebilmeyi umuyorum:)

Bu arada Tuşe'nin beste sayısı artık 25lere ulaşmışken yakında atağa kalkacağımızı hatta dört nala koşacağımızı belirteyim, inşallah toslamayız biryerlere:)

hadi hayırlı yolculuk ozmn... inşallah en kısa sürede raflarda görmeye başlarız sizleri... Yolunuz açık olsun Tuşe!!! Inşallah harcadığınız bunca emeğin karşılığını fazlasıyla alırsınız... Başarılar diliyor ve bi aksilik çıkmazsa (benim açımdan) yolcuda görüşmek üzere diyorum.

bu şarkılarda da anladım Bijen abinin gitarından etkilendiğimi.bilmiyorum anlamıyorum kolay seçen biri değilim ama hayran olmamak elde değil.yalakalık gibi olmasın,zaten Bijen abi tanıyo beni biliyo:)becerememde zaten.çok gruptan etkilendim çok şarkılar dinledim(kendi çapımda)ama nedense Bijen abide farklı bişi var.YETENEK bu olsa gerek heralde.herzaman seninleyim Bijen abi,Anadoluya(ist.) bekliyoruz.(nokta diye bitiriyim)

Bir ara Samsun'da konser yapacağınızı söylemiştiniz.Sanırım belli değil tarih?Olsa da koşa koşa gelsem:))Özledim yahu:))

Bu arada tekrar tebrik edeyim.Besteler gayet güzel.Tuşe'yi en güzel yerlerde göreceğimizden hiç şüphem yok.Saygılar...

Bugünde süper eğlendik sayenizde, çıkıp gidemiyoruz mekandan yorgun olmamıza rağmen :)

Ayrıca Gökhan bey'e sahnemize çıkıp bizimle şarkı söylediği için çoook teşekkür ediyoruz, çok eğlendik sayesinde, bi ara 1 yıl önce fln if'de de çıkmıştı bizimle hatırlıyorum daha dün gibi :)

Kendinize iyi bakın haftaya kadar...
Sevgiler&Saygılar...

Geri