Tuşe! (Rock) - Ankara

Arkadaşlar Perşembe günü yani ayın 16 sında Bon Jovi Gecesinde sahne alıcaz herpinizi orda görmek isteriz..
Aslında bende çok istiyorum çalmayı Always i devildontcry hatta sanırsam yakında çalıcaz büyük aksilikler çıkmazsa ...

Sirenecim haberleri aldık çok geçmiş olsun bizimde gözlerimiz sizi aradı aslında ne yalan söyliyelim :)

Necrocum bekleriz her zaman çok teşekkürler güzel yorumların için...

ilk kez cheers partyde dinlemek nasip oldu.şunu söyleyeyim ki mor ve ötesinden daha çok eğlendirdiniz bizleri.bu cumartesi bizizde sizden önce çalacak 3gruptan birinde yer alıyorum,dewamında da sizinle kalacağım.

5 kişi oturmuş düşünmüş bundan tam bir yıl önce..

Demişler ki madem bu müzik işine girdik, 5 ayrı müzisyen olup çürüyeceğimize :)cigara :icelim ) bi Tushe olalım :LOL:

Belki ayrı ayrı da başarırdınız bilemem ,ama aylardır her ne işimiz olursa olsun sizi dinlemekten vazgeçmeyen, :!:çeşitli engeller karşısında yılmadan Biziz ve sair mekanlarda sizleri dinlemekten çok zevk alarak sabah işine gücüne uykusuz her gece şarkısını mutlulukla söyleyerek ulaşan :!: beni ve dostlarımı çok üzmüş olurdunuz...

Mutlu yıllar Tushe, iyi ki varsınız, iyi ki dostumsunuz, iyi ki müzik yapıyorsunuz... :dans

Umarım şimdiye kadar gösterdiğiniz çabanın karşılığını her zaman alır ve her zaman daha iyisini yaparsınız :p

Başarı ne ile ölçülür bilinmez ama hep sizin ölçünüze uygun düşenini yakalamanızı dilerim...
:elsallaa

Üfff beeee dün yine Biziz'deydim ve Queen coverlarıyla coştum.
Ayrıcaaaa. Geçtiğimiz 1-2 haftaya göre BİJEN'in gitar soundu çok çok daha iyiydi...Özellikle barın arka kısmına daha iyi geliyordu.

Sanırım yeni amfisinin de etkisi var.

Aslında Tushe olarak Biziz barda çok büyük bir açığı fazla fazla kapatıyorlar ama bu arkadaşları kendi öz gruplarında kendi bestelerini icra ederken görememek yazık.

Şimdiye kadar ya rock fanı olmayan 1-2 alternatif grubu dinleyen gerçek rock müziğin ne olduğundan habersiz bir kitleyle 1-2 akorluk dandik alternatif rock!!! parçalarını çalan grupların olduğu yerler veya death black tayfasının yer aldığı yerler vardı rock mekanı olarak. Artık biraz daha gerçek rock'n roll çalan bir grubun çaldığı bir mekan var.

Bu şekilde Biziz ve Tushe büyük bir açığı kapattı. Yine arada beyaz gomlehli halay çehmeye niyetli argadaşlar gözüksede ortada Biziz ve Tushe programları gerçekten TAM 12'den vurdu.

Ama içinde hep kendi müziğini yapmak olan insanların gecenin 12'sinde zoraki gidip hep aynı parçalrı çalmasıda bir süre sonra o kişiler için bıktırıcı olabilir. Yinede güzel bir müzikten para kazanmak bir çok şeye göre iyidir herhal.

Bu arada BİJEN... ANGRA'nın son cd'sine göz atabildin mi?

-Aslında her hafta gidipte aynı şarkıları çalmak ne kadar size inandırıcı gelir bilmem ama bizi hiçte sıktığı söylenemez(birkaç şarkı hariç) çünkü çaldığımız şarkılar insanlar var oldukça yaşayacak olan şarkılar olduğuna inanıyorum(z) ve her hafta onları çalmak bize gayet zevk veriyor ki zaten biz zevk alamasak o zaman zaten seyircininde çok fazla zevk alacağına inanmıyorum çünkü gruptaki tüm elemanlar biliyorumki hissederek ve kendini müziğe kaptırarak çalıyor. Ayrıca zaman zaman eklenen yeni şarkılarla nabzı yükseltmek tabiiki bizim için gene zevk verici oluyor.

-Sevindirici olarak verebileceğim habere gelince Tushe besteleri çok fazla ısındı ve yakın zamanda bestelerle ilgili gerekli işlemler tamamlanınca konserlerde ve bazı programlarda çalmaya başlayacağız,2005 yılı içerisinde de albüm kaydına girmeyi hedefliyoruz.

-Güney'cim yeni grubunu duydum umarım başarılı olursunuz. En yakın zamanda sizi izlemeye geleceğiz fırsat bulabilirsek. "Mesaj yerine gitmiştir umarım" cümlenede fazla anlam veremedim ama umarım yukarda yazdıklarımdan kendin bir cevap çıkartabilirsin.

Sevgiler,Saygılar...

Arda'cım canımsın abi tekrar teşekkür ederim Angra için dinledim açıkçası diğer albümlere nazaran enstrümantalite konusunda çok daha berraklık hissettim herşey aşırı derecede temiz yapılmış çok beğendim.Yalnızda Angra'nın bu albümünde ki davul partisyonları ile davul tonunu(özellikle cross) pek tutmadım bence biraz sırıtmış o cross sesi tonu yahu.Sen ne düşünüyorsun?

Bu arada evet bizim repertuar harbiden zevkli yani fix bar repertuarı tadında değil lakin barda dream theater bile çalıyoruz bazen.Hastasıyım ağırlık zaten 80'lerde hastasıyız 80'lerin:)

Güney'cim bu arada duydum grubunuzu Gang Band:) süper olmuş umarım en kısa zamanda gelip dinleyebiliriz.

Arkadaşlar yeni bir haber geçeyim:

Tushe bundan sonra her Çarşamba BARFLY da sahne alacaktır.Barfly sakarya da eski nüans'ın karşısında...Şimdi programlarımızı şöyle uzun uzun bi daha yenileyelim.

Her,
Cumartesi 00:00 Biziz
Salı 00:00 If
Çarşamba 21:00 Barfly

Buna ek olarak Tushe yılbaşı gecesi önce Bilkent Uptown'da (22:00- 01:00) sonrasında Biziz'de (01:20-04:30)

Arkadaşlar bu gece (29 Aralık çarşamba) önce BarFly'da, her çarşamba olacağı gibi, 21:30'da sahne alıyoruz. Daha sonrasında sadece bu geceye özgü olarak If Bar'Da saat 00:00-00:30 civarlarında Flu'nun yerine sahne alacağız...

tushe çok iyisiniz.son bikaç aydır sayenizde bizizin müdavimi olduk.klavye+gitar+bas+bateri bi de bunların üzerine harika bi vokal derken tadına doyulmaz bi müzik ziyafeti oluyo bizler için. sahne önünü bilemicem ama sahne kenarından muhteşem görünüyorsunuz:) yeni yıla sizlerle giremedim ama yıl içinde sık sık buluşacağımıza eminim.hepinize iyi yıllar:)))

:arrow: Herkes iyi demiş hoş demiş ancak bu kaliteli müzisyenleri neden yanlız bırakıyorsunuz :?:
:!: Bu insanlar sadece tek bir yerde çıkmıyorlar...

Uzun zamandır gece dışarı çıkmıyordum...Bu gece BARFLY'daydık.
Hasta hasta sahnede full program yaptınız...Helal olsun size...adam gibi müzik dinledik...Hepinizi DERİN6 grubu adına tebrik ediyorum TUSHE tayfası... ;) :D

Bu gece cidden eğlendik...Hadi şimdilik hoşçakalın :elsallaa :metalhead :metal

-Cem dostum çok teşekkürler o gün Derin6 özel programı yaptık ve çok eğlendik.

-Cem Konsere çıkalım beraber özledik valla Derin6 ile çıktığımız konserleri.

-Arkadaşlar ben programımızı bir daha yazmak istiyorum...

-Salı Günleri : 00:00-03:00 if
-Çarşamba Günleri : BarFly 21:00-00:00 (Sakaryada Nüansın karşısı - Eski Bardak)
-C.tesi Günleri : Biziz 00:00-03:00

-Çok geç diyordunuz biziz ve if programları için bizde sizin için saat 9 da program ayarladık :)

z ya! Rock On!

Dün gece Tushe çok geç çıktı ve Bijen sahnede düşüp bayılacakmış gibi görünüyordu.
Yan tarafta kendisine sexy danslar yapan kızları bile zor farketti. :D

Arada yanı yaklaşınca "hayrola Bijen telefonların kapalı sana ulaşamıyorum" dedim. "Hastayım hastenelik oldum" dedi.
Sonrada yağmayıpta ortada mikropların gezinmesine olanak veren KARa bir küfüer salladıki bütün gece güldüm...

Valla bende KAR yağsın istiyorum... Kar yağınca daha az öğrenci geliyor. Bende daha az ders yapıyorum. Öğretmenlik mesleğinmdeyimde. ;)

cumartesi bizizdeydim o seksi dans yapan 3 kız ve bir samuray kılıklı arkadaşın arkasındaki tip bendim :)

tushe sorarım size siz ne kadar bukadar iyisiniz benim gibi bunalımda adama still lovin you mu çalınır.Bbu soruda sana bijen o kızlar ne idi öyle :p
neden ben aramızda (o kızlarla yanlış anlaşılmasın) zaman zaman 10 cm kalmasına ve okadar alkole ragmen merhaba dahi diyemedim

öyle hülülülü (sweep efekti) yapmak kolay bijenim cevap bekliyorum bu sorulara

necromancy demiş ki:
still loving you mu çaldılaar :( :( :(
ooff aşırı özledim ben Tushe seeretmeyii!!!!!

offf ya still loving you :roll:
tushe den bu şarkıyı ilk dinlediğimde iki hafta önce eridim desem yeridir... hatta abartısız scorpionsla büyümüş, hatta ilk gittiği konser (ilkokuldayken) scorpions olan biri olarak şarkının bendeki genel etkisinin yanısıra tushenin seslendirmesi ve gökhan ın yorumuyla iyice kendimden geçtim. :taptim
bir de böle tam erincek zamanda çaldılar şarkıyı saat 2yi geçmişti ortam sakinleşmiş ortalık boşalmıştı.:))
ooooooooof of:)
iyili varsınız valla ne diyim bu şehir başka türlü çekilmiyor... :dans

Bijen, Gökhan, Rıfat, Muratcan :) (sağ baştan say, absolut kulak klavyeciye de çok selamlar, adaşım kendisi), piyasada insanlar genelde yeni şeylerden korkarlar, zor gelir bulaşmak istemezler ama bu adamlar yola çıktılar, ne çalmak istedilerse onu yaptılar, nasıl oldu? harika oldu... cayyır cayyır rock çalıp insanları toplamak zordur kardeeeş :) kemmmmik gibi çalmak lazım... çaldılar... kendileri de eğlendiler, eğleniyorlar, eğlenecekler ama işin önemlisi oraya toplanan insanları kendilerine hayran bıraktılar. Kardeşlerim ellerinize sağlık, her şeyden önce kararlığınız ve profesyonelliğiniz için tebrik ediyorum, en kısa zamanda görüşmek üzere
(içimden geleni yazayım dedim, kusur varsa affola :) )

Ne kadar güzel insanlarsınız yaw hepinizi inanın çok seviyoruz sizde iyiki varsınız.
şimdi biraz bilgi veriyim...
Öncelikle bu gece yani 11.01.2005 i 12.01.2005 e bağlayan salı :) if de teknik sorunlardan dolayı çalamayacağız ama yarın barfly da saat 9 gibi programa başlıycaz.
Malesef geçtiğimiz haftayı hastalıklarla ve bir kaç özel ağır işle uğraşarak geçirdik ve Gökhan da Bijen de çok daha iyi durumdalar hastalıklarını atlatmak üzereler eve ilk ben ulaşdığım için onlar adına iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.Gerçekten ikiside baya ağır geçirdi bu grip vakasını hatta banada az kalsın bulaştıracaklardı :) ucuz kurtuldum.
Kendinize iyi bakın görüşmek üzere,
sevgiler,saygılar.

Geri