Bertuğ Cemil

serox demiş ki:
leodican demiş ki:
bertug cemıl ı ve tum arkadaşlarını canı gonulden kutlarım..sarkılarının mukembellıgı ve etkıleyıcı olması acıkcası benı cok etkıledı...ayrıca sıtesınınde hayırlı olması dılegıyle..cok guzel tasarım ortaya cıkarmıslar..ıcerıylede etkıleyıcı.yalnız bır başlık(84) baslıgı cok kırdı benı acıkcası ....yolunuz acık olması dılegıyle

saygılar....

mrb leodican beni tanımışındır :) Ama nerden :p 8) Nys siteyi beğendiğin için teşekkür ederiz. Başlık konusunda ise merak etme başlık kötü atışmalardan silinmiştir. Fakat söylenenler sadece üyelerimze aittir. 84'ü seviyoruzz ;)

Konu BERTUÐ CEMİL devam :arrow:

ilgılerınız ıcın cok tesekkuler ....
ama cıkaramadım ?

nuwanda sana bir iki sözüm var
you tube da yazdığın yazıyı gördüm
sana burdan saygılar gönderiyorum
iğrenç dediğin sözleri kim yazabilmiş söylesene sen bana?

bertuğ cemil hakkında söyleyeceğim tek şey var
benim için ikinci bir Barış Manço'dur.
ona saldıranlar karşısında beni bulur
herkes ayağını denk alsın, sanatını icra etsin
ona buna satasarak kimse bir yere varamaz

birisi sözler zayıf demiş.herkes saldırmış.ben daha dikkatli yazayım bari.
1.sözler gercekten zayıf ama ilk albüm. olabilir böyle şeyler
2.foruma yazanlar sanki basın danışmanı gibi.fazla kontrol altında tutuyolar.farklı şeylere hemen müdahale ediolar.bastan sona yorumları okuyamadım.can sıkıcı.
3.para verip albümü almış biri olarak söliim.2.albümünü de severek alırım ama tarzına tam olarak karar verirse.aynı sözler ve müziklerle pop ta yapsa olurmuş.rock dediğin biraz alternatif olmalı dimi ya.
4.bu arada ben hiç sevememi feridun düzagac bestelemiş mfö söölemiş gibi olmuş.ama olsun fena fikir diil.:)
5.başarılar cemil .pray and play

tranquila demiş ki:
birisi sözler zayıf demiş.herkes saldırmış.ben daha dikkatli yazayım bari.
1.sözler gercekten zayıf ama ilk albüm. olabilir böyle şeyler
2.foruma yazanlar sanki basın danışmanı gibi.fazla kontrol altında tutuyolar.farklı şeylere hemen müdahale ediolar.bastan sona yorumları okuyamadım.can sıkıcı.
3.para verip albümü almış biri olarak söliim.2.albümünü de severek alırım ama tarzına tam olarak karar verirse.aynı sözler ve müziklerle pop ta yapsa olurmuş.rock dediğin biraz alternatif olmalı dimi ya.
4.bu arada ben hiç sevememi feridun düzagac bestelemiş mfö söölemiş gibi olmuş.ama olsun fena fikir diil.:)
5.başarılar cemil .pray and play

dostum şöyle bir etrafa bakmak lazım
bir araştırmak lazım, boş konuşmamak lazım dimi?
basın danışmanlığı konusunda bir deneyimim yok ayrıca
ben sevdiğim için, benim hoşuma gittiği için buraya yazıyorum.
Bence sen iyice bir araştır derim
ayrıca o şarkıların sözleri yeni yazılmadı hepsinin geçmişi var
Bertuğ Cemil kaygı parçasını 18 yaşında yazmış.
Böyle sözler zayıf diyerek nereye varmaya çalışıyosunuz anlamıyorum
Ayıptır...

tranquila:başka nick'lerin altına sığınma..

Halen sözleri zayıf diyerek bir şeyler eddia halındesin..

Sözleri zayıf dediğin benim için mükemmel bir şarkı, bu şarkıya klip çekildi ileriki günlerde müzik kanallarda göreceksiniz..

KAYGI

BİR BAKTIM; UZAKLARDAYIM,
DUYGUSAL TUZAKLARDAYIM.
HER SOKAK BİR YOL AYRIMI,
ANLATAMAM Kİ BEN KAYGIMI...

KİMSEN YOKTU ORALARDA,
SAVRULDUM BEN BORALARDA.
KAYBETTİÐİM O SAYGIMI,
ANLATAMAM Kİ BEN KAYGIMI...

SANCILARIM BULDU BİNİ,
UNUTTUM NEFRETİ, KİNİ.
BULAMAM Kİ SENİ, BENİ;
SEVGİYİ ARAYAYIM, SEVGİYİ ARAYAYIM.

YAÐMURLARDA ISLANDIK,
BİRBİRİMİZİ KISKANDIK.
KAYBETTİÐİM İÇİN SENİ,
ANLIYORUM YENİ YENİ;
ANLIYORUM YENİ YENİ OF...

UYKUDAN UYANDIM SANDIM,
MEÐER YİNE ALDANMIŞIM,
HEP AYNI YALANA KANMIŞIM;
KAYGIMI BEN ANLATAMADIM.

HERKES BANA DELİ DEDİ,
BİLMEDİM O ESEN YELİ.
İNAN UNUTMADIM SENİ;
KAYGIMI BEN ANLATAMADIM.

SEVGİMLE GÖZÜNDEN DÜŞTÜM,
BELKİ DE BEN DE BİR DÜŞTÜM,
BİLMEDEN KENDİMİ AŞTIM;
ANLIYORUM YENİ YENİ,
ANLIYORUM YENİ YENİ...

YAÐMURLARDA ISLANDIK...
KAYGILARIM YEDİ BENİ OF...

Söz ve Müzik:Bertuğ Cemil 1991

yok yok .bu işte bi iş var.yorum yazmıycam bertuğ hakkında.ben bu siteye yeni üye oldum ve adamın müziğini begendiim için yorum yazıyım dedim. neler diyosunuz öyle.aynı şey benim de başıma gelmiş oldu.siz aile içinde yorumlaşmaya devam edin.dışardan gelen herkese kapalı olduunu yazın bari.ben şimdi gidiim . korktum.
bertuğ fanları yakında arabesk fanları gibi adam bıçaklar.
bertuğ cemil arkadaş a bi not yaziim bari belki iletir birileri:
çok iyi bi albüm yapmışsın.bence daha iyilerini de yapabilirsin. ben yalnızca görüşlerimi ilettim.bi daha hiç bi forumda seni tıklamıycam.fanların korkunç

Allah allah ne olmuş burda, bir sırtımı döndüm ortalık koptu 8O

Tranquila - 'Zayıf' dendiği için yazılmadı bu cevaplar. 'İğrenç' sözü kullandığı için yazıldı. You Tube'da böyle bir yorum bulursunuz. Efendiliğimden hangi üye tarafından yazıldığını bile söylemiyeceğim. Araştıran bulur.

Albümü beğendiğiniz için sevindim.

Polemik yaratmayalım. Ortada bir durum yok. Olay bitmiştir.

tranquila demiş ki:
yok yok .bu işte bi iş var.yorum yazmıycam bertuğ hakkında.ben bu siteye yeni üye oldum ve adamın müziğini begendiim için yorum yazıyım dedim. neler diyosunuz öyle.aynı şey benim de başıma gelmiş oldu.siz aile içinde yorumlaşmaya devam edin.dışardan gelen herkese kapalı olduunu yazın bari.ben şimdi gidiim . korktum.
bertuğ fanları yakında arabesk fanları gibi adam bıçaklar.
bertuğ cemil arkadaş a bi not yaziim bari belki iletir birileri:
çok iyi bi albüm yapmışsın.bence daha iyilerini de yapabilirsin. ben yalnızca görüşlerimi ilettim.bi daha hiç bi forumda seni tıklamıycam.fanların korkunç

İlk mesajında yazdıklarını okursak senin buraya bir karalama kampanyası başlatmak için geldiğini anlayabiliriz. Benim bahsettiğim youtube'da yazılan birşeydi. Sen neden üstüne alındın anlayamadım. Asıl ben bu işte bir iş var derim. İlk mesajın ve böyle bir yorum. Enteresan yani. İlk mesajında sözler gerçekten zayıf diyorsun sonraki mesajında ise iyi bir albüm diyorsun. Sen kendi içinde tezat oluşturmuşsun. Bertuğ Cemil kimseye kapalı değildir. Müzikalitesi yüksek birisidir belkide bazılarına bu yüzden kötü geliyo olabilir. Müzikten anlamayan bilemez tabi

ben albümü almadım daha ama klip şarkısını sevdim.hakkındaki yorumları okuyayım dedim ama amma gürültü kopmuş .
adam beğendim demiş ama yine saldırmışlar.
bu arada izmir de konser olucak mı

arkadaşşlar kımın ne dedıgı onemlı degıl....herkes kendını bıldıgı surece...boyle polemıklere hıc gerek yok...su anda bertug cemıl den bahsetmemız lazım yakında konserlerı olucak umarım en kısa zman buyuyecektır.... :roll:

Geri