Makine (Industrial) - izmir

makine ekibine buradan bizi kırmayarak Pamukkale üniversitesi rock festivaline katılıp denizlideki makine fanlarına unutulmaz anlar yaşattıkları için teşekkür ediyorum. devamını da bekleriz...

vomerr demiş ki:
konserleriniz tv de gösterilecek mi?? gösterilecekse hangi gün, saat kaçta vs.?

üst üste 3 şehirde performans olduğundan net ile ilgilenemedik, o yüzden geç bir cevap olacak sanırım..
MTV'de "mtv winter music fest" ile alakalı bir program olacak diye biliyoruz, tarihi öğrenince duyuracağız..

Öncelikle Makine'ye teşekkür ederek başlamak istiyorum,dün süper bi akşam geçirdik.Çok da özlemişiz,baya bi daqıttık:)
Rammsteinlar çoqalmış,Engel süper olmuş.Rammstein'i sizden dinlemek ayrı bir zevk valla :D .Bu arada son besteniz sanırım adı Üzgün,süper olmuş,umarım yakın zamanda yine dinleyebiliriz.
Neyse uzun lafın kısası artık arayı bu kadar açmayın,özlüyorum yahu :)

dün gece tek kelimeyle süperdiniz.başka ne denir bilemiyorum şu anda ama gecemi kurtardınız diebilirim sanırım :D ama artık ankara'da da bişiler bekliyoruz.bu arada unutmadan yeni bestenizde süper olmuş bence de...en yakın zamanda(mümkünse ankarada :p )görüşmek üzere...
başarılarrr... :) :) :)

bu ay yüksekses dergisinde röportajınızı okudum .arkdaşlar müzik filan iyi tamamda çok ciddi bir imaj probleminiz var sizin hemde çok ciddi yanii :( albümü yapan şirketiniz bunada el atacaktır herhalde ;) kolay gelsin

delirdim demiş ki:
bu ay yüksekses dergisinde röportajınızı okudum .arkdaşlar müzik filan iyi tamamda çok ciddi bir imaj probleminiz var sizin hemde çok ciddi yanii :( albümü yapan şirketiniz bunada el atacaktır herhalde ;) kolay gelsin

hakkaten delirmişsin :)

sevgili can,ozan(co),levo,çağdaş ve ozan...tum samımıyetınız ve destegınız ıcın cok tesekkur ederiz.final gecesi oncesi ve sonrasi ılgı ve alakanız bızı cok sevındırdı.cuma gecesı kutlayalım.daha nice basarılara hep birlikte..dostluga...

Soner - PuncH

dün gece için ne yazsam az ama süperdi yahu:).tam bi makine gecesiydi,aynen özlediqimiz gibiydi.dragula,engel,sonne,cloud connected,the hand that feeds,angel,my own summer ...çalınabilecekleri en güzel şekilde çalındı.tabi ne ses ne kafa kaldı bizde :D ...ne desem boş çok iiydiniz dün.
bu arada makine yi eleştirenler bi gelsin eskişehirde izlesin sonra karar versinler allah aşkına,böyle bi performans yok yahu. :)
neyse uzun lafın kısası yakın zamanda tekrar beklemekteyim...:)

yaklaşık iki hafta önce ikinci kez dinlemiş oldum sizi ve ilkinden daha fazla keyif aldım, diyebilirim. Artık buna ne sebep oldu bilemiyorum ama:oops: Umarım her çarşamba dungeun' a takılırız da sizi dinleyebilirim. Bu arada umarım daha ii yerlere gelirsiniz. Kolay gelsin ;)

Geri