Detone (Alternatif) - İzmir

BandRoll demiş ki:
jack daniels finalinde başarılar çok sevindim sizi orda gördüğüm için... bir ödüllü grup da siz olun makineden sonra :D:D

Jack Daniels yarişmasında finale kaldık arkadaşlar ....ama önemli sebeplerden dolayi yarişmadan çekilmek zorunda kaldik....buda böle biline :D

saygilar...

Çarşamba ve cumartesi BERi BAR programlari devam ediyor...bekleriz... ;)

punkoktay demiş ki:
wallaa ben punk müziğe detonenin yegane punk şarkısıyla başladım desem yalan olmaz detonenin coverları bi mükemmel arkadaşlar müziğinizi daha çok kişiye dinletmelisiniz bence sizin yeriniz mtv türkiye bolca selam kolay gelsin

hehe eyvallah teşekkurler...neden olmasın ki.. 8)

punkserkan demiş ki:
BandRoll demiş ki:
jack daniels finalinde başarılar çok sevindim sizi orda gördüğüm için... bir ödüllü grup da siz olun makineden sonra :D:D

Jack Daniels yarişmasında finale kaldık arkadaşlar ....ama önemli sebeplerden dolayi yarişmadan çekilmek zorunda kaldik....buda böle biline :D

saygilar...

Çarşamba ve cumartesi BERi BAR programlari devam ediyor...bekleriz... ;)

tebrikler ilk önce..ama neden geri çekildiniz üzüldüm açikcasi..ama elbet vardır bi bildiginiz :!:

çok başarılı buluyorum sizi ve eminim istediginiz yerlere geliceksiniz..artık albüm istiyoruz....başarılar :roll:

Bu arada yeni şarkılar var arkadaşlar..hemen onlarida yazayim...

Radiohead........... karma police

Roling stones........painted black

Nirvana................the man who sold the world

şimdilik bu kadar...saygilar... ;)

Arkadaşlar bu ne hız, ama afelim güzel parçalar seçmişsiniz, bi de Lou reed-Perfect Day, bi de bi de ımmm Mavi Sakal-Kalk Gidiyorum ve de Çektir Git olma mı? Sevgiler, saygılar ;)

bağımlılık yaptııı...

cumartesi yine süperdi millet manyaq coştu ii coşturdunuz umut abi saçların süper olmuş seralp süperdin yine enerjinden bişi kaybetmiyosun serkan bateriyi konuşturdun walla galip sessiz adam rolünde ama eğlenceli, hepiniz iidiniz gece için sağolun.

Re: bağımlılık yaptııı...

ErJiin demiş ki:
cumartesi yine süperdi millet manyaq coştu ii coşturdunuz umut abi saçların süper olmuş seralp süperdin yine enerjinden bişi kaybetmiyosun serkan bateriyi konuşturdun walla galip sessiz adam rolünde ama eğlenceli, hepiniz iidiniz gece için sağolun.

teşekkurler herzaman bekleriz arkadaşlar.. ;)

....................GENCPARK.NET opening party.....................

YER..........BERİ BLUES

tarih.........28 şubat ÇARŞAMBA

gruplar......DETONE & Man-A-Man

giriş....10 ytl ( iki yerli içki ) süpriz yarişmalar ve helium show...

herkesi bekleriz saygilar....şimdiiden iyiy eglenceler.....kaçirmayın derim. ;)

offfffffffff... şuanda " Mor Yazma " dinliyorummm :LOL:
çok özlemişim DeToNe ' yi DeToNe besteleriniii......
en yakın zamanda Beriye geliris artıkk 8) hoplarıs zıplarıs yineeee :dans

Ben çook hastayım hiç bir yere gelemiyorum arkadaşlar..
Benim yerime de dinleyin eskileri yenileri..hoplayın zıplayın emi..
Yeni şarkılar hayırlı olsun buarada..seviyorum sizleri...

:) evet, hatta detoneyle anemiyi aynı sahnede izlemeyelim..takip etmesi zor oluyor 8)

Yankı ve Seralp arasındaki büyük aşkın da netliğe kavuşmasıyla birlikte bornova halkının artık bir derdi tasası kalmamıştır..
Onlar ermiş muradına..biz bakalım işimize :D

Forumdan takip etmeyip,çarşambadır sakindir düşüncesiyle zart diye gelmiş bulunduğumuzdan, parti muhabbetine adapte olduğumu söyleyemicem..ayrıca detonenin partiyi fırsat bilip programı kısa kestiği de gözümden kaçmadı :p

Ama nihayetinde geldik gördük dinledik,salt detone programı kadar olmasa da eğlendik işte,, hakkınızı yemeyelim ;)

saygılar :LOL:

Geri