Detone (Alternatif) - İzmir

büyyüüüük aşk :D:D:D

programa başlamak bayağı bi zor oldu,onca kalabalığı yarıp sahne kurmak 45 dakika şarkı çalıp zıplamak gibi diyebilirim,,kablolar dökülen içkiler toz toprak....
bunun yanında mekanın bizim program uzatmalarımız yüzünden birçok kez ceza aldığını da düşününce bize o kadar vakit kalıyor yaww napalım:D:D

Evet arkadaşlar bir partiyi daha atlattik hepimize geçmiş olsun :LOL:

yankı arkadaşimiz güzel şiirleriyle programımıza renk katti kendisini ayakta alkişliyorum :LOL: saygilar.... ;)

Eh partiyi kaçırdık madem,Beri de biz de bi monopoly-kardeşi kardeşe kırdırma partisi düzenleyelim olmazssssa...(ONURSAL KONUK VE OYUNCU SSSSERKAAAN ÇAAAALAAAARRRR!!!!....kıh kıh)

mabell demiş ki:
Eh partiyi kaçırdık madem,Beri de biz de bi monopoly-kardeşi kardeşe kırdırma partisi düzenleyelim olmazssssa...(ONURSAL KONUK VE OYUNCU SSSSERKAAAN ÇAAAALAAAARRRR!!!!....kıh kıh)

hehe sana bornovadaki evi vereyim bide 1 aylik yiyecek stok edeyim eve....tamam mı
karşiliginda hayatımdan çık olurmu hahahahahahahah :twisted:

10_1171450220.jpg

Selamlar...

Arkadaşlar,biliyorsunuz ki ``Jack Daniels Rock Music`` yarışmasında finale kalmıştık...Ancak grup olarak farklı planlar doğrultusunda kendi isteğimizle yarışmadan çekildik...Diğer gruplara bol şans...Umarım başka organizasyonlarda aynı sahneyi paylaşırız...Görüşmek üzere...

bugun cumartesi arkadaşlar.....BERi BAR da DETONE gunu...dikkatli olmakta fayda var...uyarmadi demeyin şşşşşşşşş herkesi bekleriz saygilar... ;)

cumartesi gecesi berinin hali neydi öle yawww.... iğne atsan yere düşmez.... muhaha... DeTonE yine süperdii.... herkes bir ağızdan "MoR YaZmA" söledii... bizim için o kadar eğlenceliydikii sizi düşünemiyorum bile... kendi bestelerinizin böyle sevilmesi ;) tebrüklerr :D

minee demiş ki:
cumartesi gecesi berinin hali neydi öle yawww.... iğne atsan yere düşmez.... muhaha... DeTonE yine süperdii.... herkes bir ağızdan "MoR YaZmA" söledii... bizim için o kadar eğlenceliydikii sizi düşünemiyorum bile... kendi bestelerinizin böyle sevilmesi ;) tebrüklerr :D

teşekkurler..biz sahnede çok mutlu oluyoruz zaten beste çalarken ee bide beyenilince daha da hoşumuza gidiyo tabi ;) herzaman bekleriz...saygilar.. ;)

Geri