Detone (Alternatif) - İzmir

sayın detone yaptığınız coverlar bi mükemmel çok sevdiğim bi coverınız var (erkin koray) anma arkdaş bana bu şarkının solo tablarını bana özel mesaj olarak yollarsanız çok sevinirim acemi bir elektro gitaristim ve sizin şarkılarınızı kendimce düzenlemek benim için epey zor şimdiden çok teşekkürler.

Cumartesi gecesi süperdiniz arkadaşlar, artık alıştık. :) Rakı şarkınız da bu arada süper yaaa ;) Bi de sölemeden geçemicem, arkadaşlar seyyah için teşekkürler ;)

rakı...rakı...rakı.... :roll: bayadır merak ettiğim bi besteydi valla...adını duymuştum fekat hiç söz konusu olmamıştıı burda yavv... 8O ama sonunda dinleyebildimm ya..oh.. ;) peki ya hennüz çalmadığınız diğer bestelerr... 8) onlardan hiç bi haber yok..eheuheue.. :D yoksa saklıyomusunuz ... :roll:
her programda bi yeni beste patlatsanız çok güsel olur aslında yaaa… :LOL: :p en azından hepsi hakkında bi fikrimiz olurrr…du ;)
tekrar diorum valla...detone ve bestelerii ayrılmaz bir bütündür... :twisted:

selamlar arkadaşlar...

28 MART 2007 ÇARŞAMBA gunu DİŞ HEKİMLİÐİ partisi var.

YER.....BERİ BLUES BAR

2 YERLİ İÇKİ 10 YTL.

GRuplar...... Man a MAn & DETONE

birde DJ Innuendo programımıza renk katicak..

*ÖNEMLİ NOT*... Etkinliğin tüm geliri Ege Orman vakfına bağışlanacaktır.

bir bilet = bir fidan

herkesi bekleris ..saygilar.. ;)

Diş hekimligi partisi çok güzeldi arkadaşlar...ellernize kollariniza agziniza saglik..performansınız yine çok iyiydi teşekkur ederiz...yalnız Dj biras fazla muzik yapti gibi geldi sıkıldım ben biras ama neyse güzeldi yinede...

Bi tane yeni bestenizi daha dinlemiş oldum ismi Rakıydı galba yanlış hatırlamıyosam, çok degişik bi şarkı hoşuma gitti...başarilar aynen devam DETONE sizleri herzaman neşeli ,ziplarken gormek istiyoruz..ve tabi bestelere devam ;)

Diş hekimligi partisi çok güzeldi arkadaşlar...ellernize kollariniza agziniza saglik..performansınız yine çok iyiydi teşekkur ederiz...yalnız Dj biras fazla muzik yapti gibi geldi sıkıldım ben biras ama neyse güzeldi yinede...

Bi tane yeni bestenizi daha dinlemiş oldum ismi Rakıydı galba yanlış hatırlamıyosam, çok degişik bi şarkı hoşuma gitti...başarilar aynen devam DETONE sizleri herzaman neşeli ,ziplarken gormek istiyoruz..ve tabi bestelere devam ;)

Dis hekimligi partisi çok güzeldi arkadaslar...ellernize kollariniza agziniza saglik..performansınız yine çok iyiydi tesekkur ederiz...yalnız Dj biras fazla muzik yapti gibi geldi sıkıldım ben biras ama neyse güzeldi yinede...

Bi tane yeni bestenizi daha dinlemiş oldum ismi Rakıydı galba yanlıs hatırlamıyosam, çok degisik bi sarkı hosuma gitti...başarilar aynen devam DETONE sizleri herzaman neşeli ,ziplarken gormek istiyoruz..ve tabi bestelere devam ;)

Dün akşamki parti süperdi. ;) Bi club kısmının uzun tutulmasının dışında,DeToNe yine geceye renk kattınız. Bir ağaç katkımızın olması da gecedeki ayrı bi güzellikti. Böylesi bi projede de katkınız olduğu için ayrıca saolun arkadaşlar.

efeeeett yaa dj arkadaş baya kaptırdı kendini bi ara...uzadıda uzadı.. 8O gerçi millet eğleniodu ama şahsen biz patladık... :p bunun dışında bayaaaaa bii eğlenceli geçti partii....zaten detoneyle birlikte asıl eğlence başladı gibi bea...ahahah.. :D :D her zamanki gibi hopladık zıpladıııkk..veee "besteler"le koptukk... :zipla
hee bu arada rakıya gelelimm...yav dinledikçe kulağa daha bi hoş gelmeye başladı bu beste... :LOL: hakkatten gösell olmuşşş... tebriklerr... ;)

Arkadaşlar dün geceki parti harika bir dişhekimliği partiydi.ve sanırım en büyük hata dişhekimliği dışından gelebilecek arkadaşlara gecenin programından bahsedilmeyişiydi.DetoNe 'nin saat 12 de çıkacağını ve dj in 11 - 12 arası çalacağını bütün dişhekimleri biliyordu.Zaten dj. de dişhekimiydi:) bundaki asıl amaç milli maçtan dolayı DeTone'nin performansını herkesin dinleyebileceği bir zamanda sunmaktı.( Maç 11 de bitti) Detone'ye de saat 12 de çıkacağı önceden söylenmişti.

Detonenin muhteşem performansı için teşekkür ederiz. Gerçekten harikaydınız! :D

Bir dahaki dişhekimliği partisinde yine sizlerle olmak isteriz.Katılımınızla onur duyarız.

ReasonV2 demiş ki:
Arkadaşlar dün geceki parti harika bir dişhekimliği partiydi.ve sanırım en büyük hata dişhekimliği dışından gelebilecek arkadaşlara gecenin programından bahsedilmeyişiydi.DetoNe 'nin saat 12 de çıkacağını ve dj in 11 - 12 arası çalacağını bütün dişhekimleri biliyordu.Zaten dj. de dişhekimiydi:) bundaki asıl amaç milli maçtan dolayı DeTone'nin performansını herkesin dinleyebileceği bir zamanda sunmaktı.( Maç 11 de bitti) Detone'ye de saat 12 de çıkacağı önceden söylenmişti.

Detonenin muhteşem performansı için teşekkür ederiz. Gerçekten harikaydınız! :D

Bir dahaki dişhekimliği partisinde yine sizlerle olmak isteriz.Katılımınızla onur duyarız.

eyvallah teşekkurler...

Diş hekimligi partilerini seviyoruz arkadaşlar,çok eglenceli oluyor...Ve diger diş hekimligi partilerinde de seve seve yer almak isteriz..saygilar....DETONE yle eylenmeya devam tıssssssssssss ;)

Geri