Detone (Alternatif) - İzmir

ccerenn demiş ki:
kendi bestelerinizi sitenize koymiycakmısınız?finaller başladı gelemiyoruz dinlemeye bari indirelim de çalışırken dinleyelim :D (yoksa var da bnmi bilmiyorum :s )

öncelikle bestelere gösterdiginiz ilgi için teşekkur ederim arkadaşlar...

Şimdilik birçok bestemizi internetten çektik...(sebebi malum)Ama programlarimizda çogunu çaliyoruz...gelip dinliyebilirsiniz...teşekkurler...

;)

ben sizi çoook özlicem yahuuuuuuuuuu... :cry:
een kısa zamanda koyun myspace e bi "BEN SENİ SEVEMEDİM"!!!! :D :D oralarda ii gelir bana... 8)
göremicez ama dinleyelim en azından di mi... ;)

baba siz çok iyisiniz ya ankarada okudum o kadar grup gördüm sizinki kadar eğlendiğimi hiç hatırlamıyorum bundan sonra peşinizdeyim haberiniz olsun :)

heyooooooooo.... :zipla :zipla
hepinize paristen selamlarrrrrrrrrrr......eheuheueuh.... :D :D :D
şimdiden restorantta çalmaya başladım mor yazma...mevsimlerr geçerken...yeganepunk...eski yeni detone parçalarıı... ;) ;)
artııı myspacete de beklemedeyiss parçaları efenmm... :roll:

nilloraska demiş ki:
heyooooooooo.... :zipla :zipla
hepinize paristen selamlarrrrrrrrrrr......eheuheueuh.... :D :D :D
şimdiden restorantta çalmaya başladım mor yazma...mevsimlerr geçerken...yeganepunk...eski yeni detone parçalarıı... ;) ;)
artııı myspacete de beklemedeyiss parçaları efenmm... :roll:

ohh ohhh gezin bakalim....oralardan eliniz boş ..ötunuz boş gelmeyin..döverim yoksa hehehehe ;)

detoneye ; abi şarkılarınız çok güzel başarılarınızın devamını dilerim bende aydınlıyım bi enstrüman çalmıyorum ama sizin gibi grupların en buyuk hayranıyım sizin özel bi yeriniz var tabi benim için siz egelisiniz ayrıca şarkılarınız süper tekrar tekrar dinliorum bu arada albüm yaparsanız ilk alacak olanların basında bende varım sabırsızlıkla bekliyorum albumunuzu izmirde çıktıgınız belirli bi yer varmı şu an acaba yada konserler falan varmı neyse çenem düştü size iyi çalısmalar başarılarınızın devamını diliyorum

detoNe demiş ki:
detoneye ; abi şarkılarınız çok güzel başarılarınızın devamını dilerim bende aydınlıyım bi enstrüman çalmıyorum ama sizin gibi grupların en buyuk hayranıyım sizin özel bi yeriniz var tabi benim için siz egelisiniz ayrıca şarkılarınız süper tekrar tekrar dinliorum bu arada albüm yaparsanız ilk alacak olanların basında bende varım sabırsızlıkla bekliyorum albumunuzu izmirde çıktıgınız belirli bi yer varmı şu an acaba yada konserler falan varmı neyse çenem düştü size iyi çalısmalar başarılarınızın devamını diliyorum

iltifatların için teşekkürler...Detone şu anda pazartesi-çarşamba-cumartesi geceleri Bornova'da Beri Bar'da sahne alıyor...her zaman bekleriz...

rica ederim silinmeyen hatıralı günde 30 defa dinliyorum yalnız sitenizden orj. kaydı indiremedim kötü kayıtla dinliyorum silicem artık hatırarları ama ses var ondan silemiyom tekrar dinliyorum bir de orj. kayıt olsa daha süper olucak=)

Geri