Detone (Alternatif) - İzmir

bn izmire gelemiyorum bari siz bu taraflara gelsenizde bnde dinlesem sizi uzuuuuunnn bi aradan sonra :( zeytinli rock festivaline fln gelseniz keşke pff :( ztn sürekli ben seni sevemedimi dinleyip duruyorum ama rakıyı dinleyemiyorum bnde yok o :( neyse artık sabredicem az kaldı şunun şurasında eylüle ne kdr varki :(

babcolliiii

bu ne yauw kimse yazmıo mu artık foruma ne iş? herkes tatilde mi?ben burda nöbetten iştimaya koşayım siz orda ipimle kuşagım ...imle ..ım ayıp ama:D özledim detoneli cumartesi gecelerini seviyom hepinizi muccaaksss

Re: babcolliiii

lolo demiş ki:
bu ne yauw kimse yazmıo mu artık foruma ne iş? herkes tatilde mi?ben burda nöbetten iştimaya koşayım siz orda ipimle kuşagım ...imle ..ım ayıp ama:D özledim detoneli cumartesi gecelerini seviyom hepinizi muccaaksss
Ilgazcım ben mi gideyim nöbete :D kardeşim özledik seni.dayan şurda eylüle ne kaldı.Yalnız 30 dan sonra geçmez günler sık dişini

eklenen şarkilar...,,

smash mouth--then the morning comes

Green Day - Working Class Hero -John Lennon cover

Kaiser Chiefs - Ruby

metallica - enter sandman

Dandy Warhols -"Get off" ...

gerisi gelecek... ;)

bu arada sizi sabaha kadar dinlemeyi çok isterdim ama çok erken bitio programınız şöyle sabahın 4üne 5ine kadar sizi dinleyeceğimiz bi gün olur umarım bide çok şeker bi dörtlü olmuşsunuz yaa hepiniz birbirinizden mükemmelsiniz hep böyle kalın... iyi şanslar size:)

gulshen demiş ki:
bu arada sizi sabaha kadar dinlemeyi çok isterdim ama çok erken bitio programınız şöyle sabahın 4üne 5ine kadar sizi dinleyeceğimiz bi gün olur umarım bide çok şeker bi dörtlü olmuşsunuz yaa hepiniz birbirinizden mükemmelsiniz hep böyle kalın... iyi şanslar size:)

evet bu akşam BERİ deyiz...

22:00 01:30 arasi sahnedeyiz.... teşekkurler..

o zaman bu akşam yine bornowada sabahlıyorum demektir
bide umutçum kendine çok çok iyi bak o sesine bişi olmasın daha uzun yıllar seni dinlemekten yanayım ben

beyler yeni şarkılar çok guzel olmuş..ellerinize, kollarınıza, agzınıza sağlık....

artık album istiyoruz.Çok kaliteli işler çikaracaginizdan eminiz yolunuz açık olsun..başarılar :D

bornowanın hatta izmirin en iyi grubusunuz :) :) :) sizi dinlemek sizinle eğlenmek gibisi yoq yoq yoq :beer
pardon ama bu enerji i neye borçlusunuz :zipla :zipla :zipla

Geri