Detone (Alternatif) - İzmir

bu haftaki DETONE programını hatirlatayim arkadaşlar;

Çarşamba Voodoo ( kadiköy )

Cuma Ekşi Limon ( taksim )

Cumartesi BOX ( taksim )

bekleriz efenim .. saygilar ;)

KATATONiK_SiZOFREN demiş ki:
mutlu,sağlıklı, bol müzikli yıllar serkoommm =)

bugünlük burdan kutliim dedim yarın kimbiler nerde olarım :p ;)
ee insanoğlu kuş misali ne zaman nerde olcaı belli olmuo dimeee??? :D :LOL:

hehe biraz geç bi cevap oldu ama kusurabakma canım ..teşekkurederim süpersin sen ;)

punkserkan demiş ki:
KATATONiK_SiZOFREN demiş ki:
mutlu,sağlıklı, bol müzikli yıllar serkoommm =)

bugünlük burdan kutliim dedim yarın kimbiler nerde olarım :p ;)
ee insanoğlu kuş misali ne zaman nerde olcaı belli olmuo dimeee??? :D :LOL:

hehe biraz geç bi cevap oldu ama kusurabakma canım ..teşekkurederim süpersin sen ;)

buraya geç yazman heeeç propleem deeell =) artıı süferlik benden geçti artık yaş kaça dayandı o senün süferliiiğiinn ;) bide site çok boşta kalmış yinee.. bide bide ben yine fazla deşifre mi oldum ne tez zamanda nickim yine değişeee :p ii alıştım bende her yıl deiştirmeye :)

amaaan çenem mi düştü nee..neyseehh boş bırakmayın burları arkadaşlarrrrr... serkom bak recep de uğramaz oldu artık buraya çek kulaanı =) Kendi demir bagetiyle döf onu hehehhe :D:D:D

Hem Bensiz fasulye yemişsiniz ben daha yeni öreniom.. :( :( :LOL: neyseh bizde onsuz aşure yiriis dimee? anneme sölerim yapar yine ehue =)

Uzun lafın gısasıı; Sakın geç kalma erken gel, kumbaranı doldur öle geeell!! hehehhe =)) ;)

punkserkan demiş ki:
DETONE program degişikligi...

PERŞEMBE LINE (taksim) saat 00:00

CUMARTESİ BOX (taksim) saat 23:30

bekleriz... ;)

Bu program önümüzdeki haftasonu için de geçerli mi.Bilgi verirseniz sevinirim.haftasonu istanbuldayım ve dinlemek istiyorum.

passengergirl demiş ki:
İzmirde en sevdiğim ve takip ettiğim 3 gruptan bir tanesi sizsiniz. Sizi dinlemekten büyük keyif alıyorum. Yanlız ufak bi eleştirim olacak sahnede Umut'un şarkı söylerken sigara içmesi, Galip'in ağzında sigarayla basını çalması bana antipatik geliyo, sizin için önemsiz bi ayrıntı olabilir ama ben olsaydım seyirciye olan saygımdan arada içerdim sigarayı :) Tabi yine de sahne sizin seyirci sizin siz bilirsiniz.
arkadaşa katılıyorum sonuna kadar izmirli grupların genel bi aşmışlık havası war biraz daha ciddi olmaları lazım kerem tüzün abiylede konuştuk ooze konserinden sonra kuliste adam sahnede içmior ancak şarkı aralarında bateri falan giderken elde sigarayla çalmak başta bence kendine saygısızlık seyirciden önce....

Geri