Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

GS için Sabri, FB için Selçuk ne ise benim içinde bu gitar o :D
Benimle olduğu iki buçuk yılda 3'ü Amerikan 7 gitar geldi geçti ama onun kontenjanı hiç bozulmadı. Bu süre içinde HSS'ye çevirip Seymour Duncan set bile taktım ama stok manyetiklerinin öyle lokum bir tadı var ki geri taktım. Geçen yıl da "üstün hizmet madalyası" babında ahşap pickguard ve tweed aksesuarlarla ödüllendirdim onu :) bu yazı vesilesiyle tekrar gözlerinden öpüyorum "sarı sıcak"ımın :kiss:

73102 eklentisini görüntüle
73103 eklentisini görüntüle 73104 eklentisini görüntüle 73105 eklentisini görüntüle 73106 eklentisini görüntüle 73107 eklentisini görüntüle 73108 eklentisini görüntüle 73109 eklentisini görüntüle 73110 eklentisini görüntüle

Oy ne güzel duruyor öyle gitar. Mevzusu, kişiselleştirmesi olan gitarlar daha bir tatlı oluyor. Pickguard ve manyetiklerin hali gitarı tamamlamış diyebilirim :) Volume ve ton knoblarını da bence ağaç yapın.

Oy ne güzel duruyor öyle gitar. Mevzusu, kişiselleştirmesi olan gitarlar daha bir tatlı oluyor. Pickguard ve manyetiklerin hali gitarı tamamlamış diyebilirim :) Volume ve ton knoblarını da bence ağaç yapın.

İşte anahtar kelime bu, 10 puan! :)
Ahşap (ceviz) knob yapacaktım ama sonra da tüm aksamları gold yapayim dedim hoş o da knoblarla başladı ve şekilde görüldüğü üzere yarım -hatta çeyrek- kaldı :D

Mart 2016 itibariyle son durum.

Jackson SL1 Lightning Sky
Gibson Traditional Desert Burst
Fender Stratocaster Mystic Red
+ Gaz (daha ne alsak)

Evdekises:

evdekises.jpg

Sirkette takılmalık:

sirkette.jpg

Eku:

eku.jpg

Bir adet de Prs Custom 24-22 (artık keyfine göre :D) oldu mu yanında dünyalığın çıkmış olur abi bence teledense :D

Çok düşündüm hakaten, SE ile denedim de. Hatta Deniz'in 24'ünü de denedim Ankara'ya gittiğimde ama çok farklı sap profili, hiç rahat edemedim. Ama tablo gibi gitar ayrı mesele. Ha zaten çalacak vaktim yok, anca tablo gibi asılı duruyorlar evde de. PRS gelmiş gitmiş çok fark etmeyecek:)

Geri