Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Fender Japon '70s. Vazgeçilmezim...
20160303_235352.jpg

Satmadan Teleyi de koyayım. Bir zamanlar iki gitarım vardı derim...
20160303_235545.jpg

Kuçu da yakışıklıymış :) Bu gitar nedir biraz bahsetsen ya?

ay pardon
oglum Yoda tanistirayim
gitar Fender Coronado II 1966 Checkered Binding Sunburst
orijinal manyetikleri DeArmond single coil
maple top full hollow

Daha iki hafta once gecti elime temizlik pas kir setup vesaire derken bugun itibariyle toparladim ve beklentimin cok uzerinde bir gitar cikti
fotoda belli olmuyor ama epey relic durumda, yine de biraz ugrasinca hayatimda caldigim en rahat gitar haline geldi
satmayi dusunuyordum toparlayinca ama tele'yi satip bunu tutmaya karar verdim (ilanini yakinda acacagim)

ay pardon
oglum Yoda tanistirayim
gitar Fender Coronado II 1966 Checkered Binding Sunburst
orijinal manyetikleri DeArmond single coil
maple top full hollow

Daha iki hafta once gecti elime temizlik pas kir setup vesaire derken bugun itibariyle toparladim ve beklentimin cok uzerinde bir gitar cikti
fotoda belli olmuyor ama epey relic durumda, yine de biraz ugrasinca hayatimda caldigim en rahat gitar haline geldi
satmayi dusunuyordum toparlayinca ama tele'yi satip bunu tutmaya karar verdim (ilanini yakinda acacagim)

Gitarın daha yakından resimleri varsa isterük o zaman. Yoda maşallah daha ayrıntılı çıkmış :)

cok sagol nazarlardan saklasin isallah
cok da dusuk bir fiyata aldim
tek eksigi kuyrugun siyah plastik kismindaki beyaz f logosu kayip ama cogunda ayni dert var
yerinde f seklinde bir bosluk var fotoda pek belli olmamis
Abi yalnız Hoş Tasarımlı Ekipmanlar konusunda attıklarına bakarsak baya sevdiğin tipte bir gitar, hayırlı olsun. :)
Cahilliğimi mazur görün, manyetikler P90 mı oluyor? İlk defa gördüm bu şekilde.

Abi yalnız Hoş Tasarımlı Ekipmanlar konusunda attıklarına bakarsak baya sevdiğin tipte bir gitar, hayırlı olsun. :)
Cahilliğimi mazur görün, manyetikler P90 mı oluyor? İlk defa gördüm bu şekilde.
once oraya attim sonra aldim zaten :)
yok DeArmond gretsch icin manyetik yapan bir firma imis, bu gitara mahsus olarak fender onlardan almis manyetikleri
Fender

Geri