Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

her modalde inlay olmasına gerek yok ama ltd :)
IMG_20230901_150900.jpg

Dosyalar

• IMG_20231210_143827.jpg
    IMG_20231210_143827.jpg
    2.2 MB · Gösterim: 78
Çok teşekkür ederim. EndonozStandart Tele’yi 14 yıla yakındır kullanmaya çalışıyorum. Emin olmamakla birlikte sanırım daha üretilmiyor. Çalım için rahat bir klavyesi mevcut. Tonda elbette bir fender değil ama oldukça tatmin edici. Kendi adıma modifiye edebilirim önümüzdeki süreçte gitarımı. İşçiliği de güzel. Dezavantajlarından biri agathis gövdeye sahip olması. Genel itibariyle ben bu telekızımı çok seviyorum, klasik tabirle fiyat performans gitarı. Onun için yenisini alınca elden çıkarmaya kıyamadım.

eni üyemiz, ilk V gitarım, kullanmadığımda nerede muhafaza edeceğim hiç bir fikrim yok... Ayakta duramıyor şimdilik halı olmadığı için paso yatış.
bu tip bir şey alt tutucular yerden yeterince yüksekse denenebilir... ben bir ara buna benzer bir standı hafif yüksek ahşap sehpa gibi bir şeyin üstüne koymuştum, gitarın uçları havada kalacak gibi idare etmişti... yere milim farkla değiyor gibiydi ama biri iter çeker diye öyle bırakmadım her halikarda yükselttim

bu tip bir şey alt tutucular yerden yeterince yüksekse denenebilir... ben bir ara buna benzer bir standı hafif yüksek ahşap sehpa gibi bir şeyin üstüne koymuştum, gitarın uçları havada kalacak gibi idare etmişti... yere milim farkla değiyor gibiydi ama biri iter çeker diye öyle bırakmadım her halikarda yükselttim
Evet aslında boyunu yükseltip deneyebilirim. Duvar için de aparat aldım onu monte edince asacağım duvara.

Dün zaten çalarken teli koptu şimdilik kılıfında duruyor.

Geri