Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

IMG_0300.jpeg

Sağ baştan: Noventa Telecaster, Dunlop dvp4, Ibanez mini tuner, tube screamer, delay, tremolo, chorus, booster, flanger, fuzz, mxr dyna comp mini, electro-harmonix pitch fork, yuer powerbank, kustom defender 5H mod + Celestion neo creamback. Ekstradan pratik yapmak için fender mustang micro + marshall major 4.
Bir de çalmayı öğrendim mi tamamdır :)

Petrucci zaman tünelim biter. Eğer ki kendisi ve EBMM gitarcıları silkelemek adına yeni bir model çıkarmazsa bu defter kapanmıştır benim için. Mümkün mertebe spec’leri birbirinden ayrı olsun istedim.

1- Mystic Dream, petrucci’yi tanıdığım gitar budur benim için. Geç kaldım az.

2-JPM P2, rock discipline açınca gördüm lan ne alaka bu herif ibanez, cahillik işte, 22 sene önce.

3-JP15 Cerulean Paradise, MusicMan 7 tellilere inancımı geri toparlayan gitardır. JPX7’mden nefret etmiştim.

4-JPM 7 Camo Picasso, hikayesini anlatsam inanmazsınız.

5- Majesty BFR Claro Walnut 1/39 - fanatiği değilim, bi tane bulunsun diye koydum. Yine de rahat gitar.

Benim kumarım biter arkadaş.

IMG_4291.jpeg

Petrucci zaman tünelim biter. Eğer ki kendisi ve EBMM gitarcıları silkelemek adına yeni bir model çıkarmazsa bu defter kapanmıştır benim için. Mümkün mertebe spec’leri birbirinden ayrı olsun istedim.

1- Mystic Dream, petrucci’yi tanıdığım gitar budur benim için. Geç kaldım az.

2-JPM P2, rock discipline açınca gördüm lan ne alaka bu herif ibanez, cahillik işte, 22 sene önce.

3-JP15 Cerulean Paradise, MusicMan 7 tellilere inancımı geri toparlayan gitardır. JPX7’mden nefret etmiştim.

4-JPM 7 Camo Picasso, hikayesini anlatsam inanmazsınız.

5- Majesty BFR Claro Walnut 1/39 - fanatiği değilim, bi tane bulunsun diye koydum. Yine de rahat gitar.

Benim kumarım biter arkadaş.

166186 eklentisini görüntüle

Dosyalar

• download.jpeg
    download.jpeg
    13.6 KB · Gösterim: 49
Geri