Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

gerçekten o kafalı anfi,boardaki pedallar felan çok güzel bir resim olmuş,nazar değmesin,bende yazmadan geçemedim,apartman dairesinde ruhları kısıtlanan gitar severler içinde çal:)Gönül isterki artık o setup'a inşallah güzel bir p.gilbert solo çalıyosundur,strese sokmak gibi olmasın:)

Sap manyetigi fena degil. Kopru manyetigi pek hosuma gitmedi. Yeterince yuksek cikisli degil. Dr. Barlodan bir tane X2N aldim o takilacak kopru tarafina.

Sapda cok iyi. Ince degil ama kalinda degil. Elime iyi oturdu. Yekpare olmasida ayri bir guzellik.

Tremeloya gelincee.... Ben tam bir floyd ozurlusu olaraktan daha tam alisamadim. SAbit koprulu modelini alicaktim ama tune o matic i floyd rosedan daha az seviyorum yani floyda takildim. Simdilik bir sorun yok. Berkayin floyd rose yazisini calisiyorum :D

bestpro demiş ki:
gerçekten o kafalı anfi,boardaki pedallar felan çok güzel bir resim olmuş,nazar değmesin,bende yazmadan geçemedim,apartman dairesinde ruhları kısıtlanan gitar severler içinde çal:)Gönül isterki artık o setup'a inşallah güzel bir p.gilbert solo çalıyosundur,strese sokmak gibi olmasın:)

Elimizden geldiğince çalışıyoruz işte :) Etüd daha ön planda olmalı tabi ekipmana göre.

Bu arada "edaffy" senimi kırcaz orayada duyururuz sesimizi senin için :D

FReeRoCKeR demiş ki:
Bende sevgilimin resmini koyyim bari :D

351606118_28ef089f77_b.jpg

hocam boss distributor'ü falan mısın sen :)

bu kadar boss eşek gibi dip gürültü yapmıyor mu onu merak ettim?

:D Ya dediğim gibi BCB-60 kullanınca bide lambalı amfi olunca sıfır oluyo dip gürültü. Hem ara jackları kaliteli hemde güç dağıttığı için dandik adaptör kullanımında olduu gibi gürültü olmuyo. Tabi odanın topraklamasıda önemli :)

bende kocaeli deyim arkadaş felaket bişe kurmuşun:Dtütünçiftlik sahil ordan açsan belki duyarım benim 65 W lık marshall a bütün sahil inliyo :D seninkiyle kocaeli inler heralde :D

vay be çok güzel aletlermiş güle güle kulan hocam fakat birşeyi soracağım akustik gitar ne marka ne modeldir benim hep en çok akustik ilgimi çekerde bie strat fender u.s.a mi?

Hocam beni mahvettin. O gerçek strat değil, o ilk aldığım gitar 14 sene önce ve markasıda "Fighter" diye bir şey. Akustikte berbat "aria" diye bir marka. bunlar geçmişten kalan aletler, öğrencilik yılları malumunuz. (tüh rezil olduk aleme...) O strat bozmasıyla bi kaç konser verdim, duygusal bağım vardır...

Yenilerden verelim, elimizde 2550 ve gt 8 var, buyurmazmısınız.

Eyvallah dostum...

:) :) vay be sordum sordum tutmadı napim benim ilgimi çeken aletler onlar fighter'ı fender gibi gördüm :) akustikde tutmadı yeni aletlerinde güzel :) güle güle kullan...

NovemberRAin91 demiş ki:
bende kocaeli deyim arkadaş felaket bişe kurmuşun:Dtütünçiftlik sahil ordan açsan belki duyarım benim 65 W lık marshall a bütün sahil inliyo :D seninkiyle kocaeli inler heralde :D

Eyw abi :) Vallaa yapmaya çalıştık bişiler işte. Benim kafamdaki setup böleydi bende uraştım işte. Gerçi biraz eksik var ama:) Bende bizim sahilimi inletsem naapsam :p

Benim de malvarlığım (1-2 parça haricinde) bu.

09012007863.jpg

09012007864.jpg

09012007866.jpg

09012007868.jpg

09012007870.jpg

09012007873.jpg

10012007879.jpg

10012007881.jpg

Index,
Ibanez rgt42
Epi Les Paul standart plus top
Stager (emg 81 var bridge'de görmüşsünüzdür)
Podxt
Line6 fbv4
Ibanez WD7 (weeping demon wah)
Tech21 Pe-60
M-audio firewire solo
Audigy (m-audio ile ortak çalıştırıyorum)

Bir de stüdyoda bıraktığım Washburn 7 telli bi gitar var
Arkadaşımda olan channel akustik gitarım var
Satılmayı bekleyen DOD-gs30 var

(yatak örtüsü benim değil :) )

Bende epi lp std'imi satmadan once kopruye gibson 498T alnico takmistim cok guzel sonuc vermisti, eger imkan olursa gerci piyasaya pek dusmuyorlar ama mutlaka denemeni tavsiye ederim. sustain bir kere baya bir artmisti cok saglam drivelar elde etmistim ve tatli solo tonlari vermisti, elimden gecen 10 gitardan gittigine pisman oldugum tek alettir o haliyle (en cok pisman oldugum).

Geri