Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

img2738gj4.jpg

img2740ea2.jpg

yeni d-sonic manyetiği ile...

FReeRoCKeR demiş ki:
Wow Musicman JP ve full piezo :) Çok güzel gitar aynısından bi arkadaşım aldı rengi turkuaz gibi olanından. Ton delisi bir gitar.

Sanırım bu alette turkuaz olandan ama ışık vurunca Jp ler mor gibi bir renge dönuşuyor gercekten çok güzel bir gitar bende almayı düşünuyorum bu aralar.

pardon arklar bi kac gundur giremedm :D
Burdan en az bir kere ayağına düşürdüğünü çıkarıyoruz

Ya Studio yerine Standart veya Custom olsaydı? O zaman ayağının yerinde yeller esiyor olabilirdi

hehe :D tosun masallah:p tam 5 kilo =p bi 4 gun parmak şiş dolastımı bilirim :D askı dayanmıyo =)

Lespaul Studio Gibson mı Epiphone mu?

ozur dilerim o detayı belirtmemisim ilk aldımda Gibson studioydu =p sora bi kac oynama yaptım ustunde simdi emg taktırmayı planlıyorum ama bir yandanda taktırmasammı diye dusunuyorum =s.. a

Thunderhead, cillop gibi gitarın var, allah analı babalı büyütsün :p Pek keyiflidir o gitar. Kaça aldın nasıl aldın, nedir, anlatır mısın ?

Atalay abi sagol.

Gitara yeni yeni isiniyorum cok tatli bir alet.

Ingiltereden aldim gitari. 350£ a patladi (700$ gibi birsey ediyor).

Peavey bunlari Kore'de uretiyormus aldiktan sonra ogrendim. Bu modelin birde amerikan versiyonu var ama ilginctir amerikan versiyonunu sitelerine koymamislar. Kore versiyonlarinda HH manyetik konfigurasyonu var amerikanlar HS. Ayrica amerikan modellerin govde boyalari daha degisik ve onlar neck-thru degiller.

Gitarin modeli Peavey v-type. Zamaninda Peavey Adrian Vanderberg (whitesnake) ile birlikte Vanderberg icin tasarlamis gitari ('V'anderberg- type).

Gitarin isciligi cok iyi. Sap blogu maple kanatlar alder bildigim kadari ile. Headstockta Grover tunerler var (kulakciklarinin ortasi delikli -gitar fetisleri icin ozel :mrgreen: -). Kopru floyd rose lisansli tremelo. Stock manyetikleride peaveyin kendi yaptigi seremik humbuckerlar. Cikislari fazla yuksek degil. Manyetiklerdende o kadar anlamam zaten. Dogrudan X2N i takiyorum :D.

Gitar genel olarak fiyatina gore cok iyi. Almadan once sayisiz gitar denedim. Aldigim muzik magazasindaki heriflerle akraba olduk nerdeyse :D Bu fiyat araliginda icime en cok bu sindi. Bunu almasaydim ya jackson dk2 snow white alicaktim yada bir tane Schecter alicaktim. Bir arada forumdan ottolexious kisisi yuzunden Kramer 1984 lere fena sulandim :) Tahminen onlardan biri onumuzdeki yil kuma gelir bu hatuna :LOL:

thunderhead demiş ki:
Atalay abi sagol.

Gitara yeni yeni isiniyorum cok tatli bir alet.

Ingiltereden aldim gitari. 350£ a patladi (700$ gibi birsey ediyor).

Peavey bunlari Kore'de uretiyormus aldiktan sonra ogrendim. Bu modelin birde amerikan versiyonu var ama ilginctir amerikan versiyonunu sitelerine koymamislar. Kore versiyonlarinda HH manyetik konfigurasyonu var amerikanlar HS. Ayrica amerikan modellerin govde boyalari daha degisik ve onlar neck-thru degiller.

Gitarin modeli Peavey v-type. Zamaninda Peavey Adrian Vanderberg (whitesnake) ile birlikte Vanderberg icin tasarlamis gitari ('V'anderberg- type).

Gitarin isciligi cok iyi. Sap blogu maple kanatlar alder bildigim kadari ile. Headstockta Grover tunerler var (kulakciklarinin ortasi delikli -gitar fetisleri icin ozel :mrgreen: -). Kopru floyd rose lisansli tremelo. Stock manyetikleride peaveyin kendi yaptigi seremik humbuckerlar. Cikislari fazla yuksek degil. Manyetiklerdende o kadar anlamam zaten. Dogrudan X2N i takiyorum :D.

Gitar genel olarak fiyatina gore cok iyi. Almadan once sayisiz gitar denedim. Aldigim muzik magazasindaki heriflerle akraba olduk nerdeyse :D Bu fiyat araliginda icime en cok bu sindi. Bunu almasaydim ya jackson dk2 snow white alicaktim yada bir tane Schecter alicaktim. Bir arada forumdan ottolexious kisisi yuzunden Kramer 1984 lere fena sulandim :) Tahminen onlardan biri onumuzdeki yil kuma gelir bu hatuna :LOL:

Vallahi alacağım bu gitardan, tekrar iyi gülerde kullan. Nedense çok içime sindi bu gitar. Manyetik olarak bahsettiğin modeli hiç bilmiorum umarım iyi ton verirler.

Peavey gercekten guzelmis gule gule kullan acıkcası daha once hic gormemistim.. Renginide cok tuttum :D , bu arada okayd o gitarın degerini bil :p zamanında solagını az aramamıstım. buda benm ibanezi her 2 acıdanda alan bi foto:

1234xh2.jpg

Geri