Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

isine karismak istemem ama yerinde olsam LP'u calmadigim vakit case'inde yatirirdim.. LP'leri bilirsin dustuklerinde sapin kafasi elinde kalabilir :yaratik

thunderhead demiş ki:
40 yilda bir gunes cikti kostum hemen bahcede bir resim cektim :LOL:

photo0002tk4.jpg
oha. cok leziz gorunuyor. :D

night_slash_rain,
sl1 in grafiği nasıl birşey öyle? gün batımı falan mı? daha ayrıntılı fotosu var mı merak ettim şimdi :) çok güzel gitarlarmış bu arada güle güle penala :D

yorumlar ıcın sagolun hehe :D
sl-1 in grafıgı gun ufukta batmakta olan gunes ve bu goruntunun denize yansıması (kompozisyon konusu gibi oldu :D ) gibi bisiy,
90ların basında jackson un modellerinın cogunda buna benzer desenler gormek mumkun,bu linktede var zaten
http://www.jcfonline.com/gallery/soloist.html
.. simdikilerden farkı, uzerınde cok yuksek cıkıslı pasif jackson manyetikler var, ayrıca +-12db mid boost ıcerıyor, bırde agacı kızılagac degil kavakagacı, 4 kg bu arada :D
daha detaylı foto koyardımda makıne arkadasta, o zamana kadar bunlar ıste :)

night_slash_rain demiş ki:
yorumlar ıcın sagolun hehe :D
sl-1 in grafıgı gun ufukta batmakta olan gunes ve bu goruntunun denize yansıması (kompozisyon konusu gibi oldu :D ) gibi bisiy,
90ların basında jackson un modellerinın cogunda buna benzer desenler gormek mumkun,bu linktede var zaten
http://www.jcfonline.com/gallery/soloist.html
.. simdikilerden farkı, uzerınde cok yuksek cıkıslı pasif jackson manyetikler var, ayrıca +-12db mid boost ıcerıyor, bırde agacı kızılagac degil kavakagacı, 4 kg bu arada :D
daha detaylı foto koyardımda makıne arkadasta, o zamana kadar bunlar ıste :)

Eger istersen elimdekileri koyarim :) su ana kadar sahip oldugum butun gitarlarin albumu var bende, ilk gitarimdan beri huy edindim bunu yapmayi :) ne zaman aldigim, ne kadar kullandigim, ne mali oldugu falan hepsi yazar her gitarin kendi klasorunun icinde 8)

Tekrar selamlar. Bugün Kayseri'ye yeni gitarımla döndüm. Tesadüfen fotoğraf makinemi de değiştirmiş oldum. Yeni makineye alışmak için çektiğim fotoğraflar, buyurun, sıcak sıcak Cort Turkish Edition...

Geri