Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

jhjhjhjhlv7.png

hghghggl0.png

istek üzerine 2 resim daha koydum

Bunlarda benim elemanlar, birde Cry baby 535Q geldi yanlarına şimdi

Buda sattığım manyetiğim, onu özledim :D

Buda amcam, amfinin üzerindeki "KARA" yazısına dikkatinizi çekerim :D

kornman887 demiş ki:
amcanın o gitarına ne oldu merak edıyorum hala duruyormu acaba

Ya sorma 10-15 yıl önce ev alırken amfiyide gitarıda satmış :(

evinin arka bölümlerinde hala bir pedal varmış ama bulamam uğraştırma beni diyo :D

satılması senın ıcın cok uzucu olsa gerek ben bıle gorunce keske bızden bırınınde boyle gıtarı olsaydı dıye ıcınden gecırdım.. pedal ı bulursan resım ve ses ornegı ısterız ona gore (tabı hala calısıyorsa) :D

enver demiş ki:
kornman887 demiş ki:
amcanın o gitarına ne oldu merak edıyorum hala duruyormu acaba

Ya sorma 10-15 yıl önce ev alırken amfiyide gitarıda satmış :(

evinin arka bölümlerinde hala bir pedal varmış ama bulamam uğraştırma beni diyo :D

satılması senın ıcın cok uzucu olsa gerek ben bıle gorunce keske bızden bırınınde boyle gıtarı olsaydı dıye ıcınden gecırdım.. pedal ı bulursan resım ve ses ornegı ısterız ona gore (tabı hala calısıyorsa) :D

Ya ağlamaklı oldum bu gitarı bin küsür dolara aldım, bin dolara falanda sattım deyince :D

Pedalı kassam bulurum ama yengem biraz titiz olduğu ve pedalda ıvır zıvırların olduğu odada olduğu için baya bir bastırmam gerekicek:D

abi sorma ya o seksen dans yüzünden geçen gün rezil oldum.kayınpederle yürüyoz elemanın biri geldi abi dedi ben seni tanıyom dedi sen şu internette üstü çıplak dans eden eleman değilmisin dedi.yok kardeşim dedim karıştırdın dedim yok abi eminim dedi.eleman gitti böyle kayınpederle baş başa kaldık.Oğlum dedi internette garip garip videolar dolanıyomuş fialan dedi böyle bişey yapmadın değilmi dedi , yok baba dedim müzikle ilgili dedim ama adamın içine kurt düştü :) Abi bide kızı geri alıyomuş :)

halilpazarlama demiş ki:
abi sorma ya o seksen dans yüzünden geçen gün rezil oldum.kayınpederle yürüyoz elemanın biri geldi abi dedi ben seni tanıyom dedi sen şu internette üstü çıplak dans eden eleman değilmisin dedi.yok kardeşim dedim karıştırdın dedim yok abi eminim dedi.eleman gitti böyle kayınpederle baş başa kaldık.Oğlum dedi internette garip garip videolar dolanıyomuş fialan dedi böyle bişey yapmadın değilmi dedi , yok baba dedim müzikle ilgili dedim ama adamın içine kurt düştü :) Abi bide kızı geri alıyomuş :)

abı cok merak ettım o dansı varmı lınk falan bende gorsem ama soz senı gorursem atlamıcam yolsa o senmısın dıye :D

Geri