Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Erren demiş ki:
Barlo bendede mor la mavi arası bi yanar döner strat var o da bozarmı abi :D

PICT11292.jpg

Bozmaz da Mercedes rengi stratta ne geziyor diye milletin bakışlarını çekebilirsin.

B

Grnt161.jpg

jackson c20'min gövdesi,özellikle rengini çok beğenerek aldım gitarı,tonuna sözüm yok zaten
Grnt159.jpg

basım kardeşi efekt pedalıyla beraber (zoom b2) ondan da gayet memnunum,arada bi yanlış tuşlara basıyorum biraz komplike ama :)
Grnt160.jpg

bu da boydan görüntüsü,25 perdeli kendisi
bi amatör olarak sundukarım bunlar,sizin düşüncelerinizi öğrenmek isterim :)

yav sen onu bilmiyosun yok reverbüdür bilmemnesidir karışık kuruşuk yapmışlar yerlerini,kavrayamadım keratayı hala,hele bi kaydetme düğmesi var ki geçen yine bastım kendimi sopayla kovaladım yemin ediyorum :LOL:

bi de solo olarak el emeğim göz nurumu tekrar koymak istedim,gibson les paul bile gelse onun yerini dolduramaz,seneler önce bana gitar çalmayı öğreten ve manevi değerini üstüne yaptığım şekille bütünleştirdiim klasik gitarım,canım benm :D

angelofminexd7.jpg
[/quote]

hoca nabmışın sen yaa.hoş olmuş gitar gerçekten...

Ben resmi gördüğümde gitarın maneviyatından çok kadının seksapelinde kaldım. =)

İnsan manevi değerini ifade etmek için efsanevi bi şiler falan çizer, bu nedir hocam böyle, ilişkiler maddiyata ve vücut hatlarına dayalı der gibi. :D

secks demiş ki:
janmoreye demiş ki:
Bizim pembe yavrunun son resimlerini gondereyim de forum ahalisi biraz yumusasin 8O

keşke biraz paraya kıyıp adam gibi bir luthier bulsaydın, daha aksamı takmadan orasını burasını vurmuş, içine etmiş gitarın 8O

bir an bir şapşallık krizine girdim "aaa janmoreye böyle yapmaz nasıl böyle olmuş bu gitar" dedim kendi kendime gitarın vintage olduğunu unutarak. hep senin yüzünden :evil:

masterofpuppetsasd demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Jaguar tipinde olan Jackson Dominion fena ilgimi cekiyor bu aralar :?

jaguara hakaret etme hiç jaguarlık bi yönü yok o gitarın. :evil: :LOL:

o gitar sanki bi yerden düşüp etrafa yayılmış bi les paul e benziyor benim gözümde :D ama tonu nu bilemicem hiç denemedim.

Bence Jaguar'la Les paul'un feci sekilde ciftlesmesinin sonucu o gitar.... Katır gibi yani :LOL:

janmoreye demiş ki:
secks demiş ki:
janmoreye demiş ki:
Bizim pembe yavrunun son resimlerini gondereyim de forum ahalisi biraz yumusasin 8O

keşke biraz paraya kıyıp adam gibi bir luthier bulsaydın, daha aksamı takmadan orasını burasını vurmuş, içine etmiş gitarın 8O
Yok abi, onun özelliği o. :?

bükme dudağını, şaka yaptım :LOL:

şimdiden çok şık görünüyor, güle güle kullan

janmoreye heralde hic bir zaman oraya buraya carpmamaya dikkat etmeyecegin bir gitar olacak bu.. luthierde hic zorlanmaz heralde yaparken aman cizilmesin ezilmesin diye.. turk bir luthiere yaptirsan adam rahatliktan uzerine cay sigara kulu falan doker

Geri