Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

İşte size geyiğe noktayı koyan fotoğraflar taze taze daha yapışkanı kurumadı :D...

Akustikti bir sevdaya kapıldı oldu sana elektro akustik ne bi inleme ne bi bi şey hiç bi şey yok sırf ton :D

Strat gitar jak girişine ihtiyacım var yanlız haberiniz olsun bi yardım bi site söyleyin veya bi adres ordan alayım.

Untitled-2-1.jpg

Untitled-1-2.jpg

yok ya delmeyle uğraşmak istemiyorum srtat jakı jakını aldığım strata geri takacam :D...sadece kablonun girdiği uç kısım lazım zaten oturduğu yer var delmeyle uğraşmam ne gerek var hem nasıl yapılırki zarar vermeden?bilen varsa anlatsın belki yaparım kafama eserse

Inu-Tashak demiş ki:
basarthegreat:
gitarın modeli nedir? esp nin sitesinde floyd rose köprülü o renkte horizon görmedim? çok güzel gitar bu arada güle güle kullan.

Esp horizon FR-II tam modeli,renk koduda DBSB

normalde horizonda floyd rose yok ama bu floyd lu versiyonu.O yüzden Fr diye geçiyor.

esp nin o kadar çok gitarı var ki :) sitede göremediğimiz onca model. bende esp import kataloğu var mesela sırf onda esp mII nin bir sürü modeli var. yada horizon ların. sv serisinin yanında ekstradan başka v ler var. warrior benzeri modeller var. site çok az model gösteriyo bize.

Geri