Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

bu da benim gitarım İbanez RGT42dx
iboncx9.jpg

Dostum yurt dışından alışveriş yapma olanağım yok , yurt içinde ise tam 3-5 ay bu modelin peşinde koşturdum, bunu bile zor buldum, beyazı zaten yok yurt içinde, şu an bildiğim kadarı ile istanbuldaki hiç bir bayii de rgt42dx kalmadı , yeni spariş listelerinde de yok, epey haşır neşir olduk satıcılarla oradan biliyorum, ama belli olmaz bakarsın yine gelir ben yanılmış olurum.

Ulen tam yazı yazacaktım sayfanın altına gelince Megadeth79 dumur etti beni, o ne yavru öyle, öehh

Neyse yazacağım şuydu, daha önce birkaç kere yazıldı ama arkadaşlar, ne olur, lütfen, rica edecem alıntı yaparken resim kısmını tekrar tekrar alıntı yapmayın, hadi internet hızlı artık adsl filan ama gözümüz pötrlüyor aradan yazıları okuyacaz diye. Aynı gitarı 3 sayfada 65 kere görmek istemiyoruz.

x2 çok güzel olmuş ama kafama takılan birşey var kırmızı renk gitarın kendi rengimi yoksa boya falanmı bildiğime göre x2 nin rengi daha farklıydı yanılıyorda olabilirim

Manticore demiş ki:
ozzymind demiş ki:
Manticore demiş ki:
ozzymind demiş ki:
Gülmek için benim gitarıma bakmanız yeterlidir :LOL:

Rockster SK 525 diye birşey, bende bilmiyorum ne olduğunu, 15 senelik falan

Gitarı satmayı düşünür müsün? :D

ben çöpe atmayı planlıyorum aslında ama ilgilenen varsa neden olmasın :LOL:

Ankara'daysan yarın aldım gitarı... :D

istanbuldaysan da ben talip olabilirim çöpe atılır mı o fantastik çikibombastik gitar yau (:)

fuckinick demiş ki:
Manticore demiş ki:
ozzymind demiş ki:
Manticore demiş ki:
ozzymind demiş ki:
Gülmek için benim gitarıma bakmanız yeterlidir :LOL:

Rockster SK 525 diye birşey, bende bilmiyorum ne olduğunu, 15 senelik falan

Gitarı satmayı düşünür müsün? :D

ben çöpe atmayı planlıyorum aslında ama ilgilenen varsa neden olmasın :LOL:

Ankara'daysan yarın aldım gitarı... :D

istanbuldaysan da ben talip olabilirim çöpe atılır mı o fantastik çikibombastik gitar yau (:)

Ben ANTALYA'dayım arkadaslar 8)

Gitarı çöpe atma konusunda şaka yaptım :LOL: ama cidden ilgisini çeken olursa uygun bişeler yaparım :roll:

Geri