Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

KoRnoManiac demiş ki:
çok farklı bi çalışmaymış hocam eline sağlık.
ceviz ağacının artısı eksisinden bahsedermisin biraz?

Gittim sordum araştırdım gerek saz evlerine ve gerekse ahşapçılara ve marongozlara hep artı hep artı ağacı övüp durdular bende 50 milyon karşılığında takoz halinde yalnız 3 yıllık takoz ve kuru idi aldım öylelikle başladım çok şükür yeni resimlerini çekersem buradan ayrıntılı olarak göndereceğim...
gitar4.JPG

SermonValley demiş ki:
2002 yılı içerisinde yapmaya çalıştığım tamamı CEVİZ den adını da BLACKSNAKE olarak verdiğim kendi denemem halen faal tek tük problemleri olsada bana yetiyor... Cep ten çektiğim fotoğraf bu kadar olur.
gitar4.JPG

gitarın özelliklerini ve problemlerini tam olarak sayabilirmisin?

Bu arada gitar çok özgün olmuş, iyi günlerde kullan :)

Ozzfish demiş ki:
ibanez ar300 br satmaya kıyamadım ve kız arkadaşıma hediye ettim :)

onun yerine jackson dksd'min yanında bu gitar geldi

J&D Les Paul Custom Kore Maun (misurulu sağolsun :)

eski gitarım :( ilkerede ben satmıştım.taşşş gibi gitardır.aynı anda epiphone g400 de kullandım aylarca.g400 den kat kat iyiydi.o kadar söyleyeyim :)

bazen_ demiş ki:
Ozzfish demiş ki:

eski gitarım :( ilkerede ben satmıştım.taşşş gibi gitardır.aynı anda epiphone g400 de kullandım aylarca.g400 den kat kat iyiydi.o kadar söyleyeyim :)

gitardan çok memnunum da sanki sap la köprü manyetiği farklı gibi köprüde yüksek gainde feedback yapıyo ötüyo çok ve sap manyetiğinin çıkışı da öyle ilk aldığınızda böylemiydi yoksa bir modifiye mi sözkonusu ?

Ozzfish demiş ki:
bazen_ demiş ki:
Ozzfish demiş ki:

gitardan çok memnunum da sanki sap la köprü manyetiği farklı gibi köprüde yüksek gainde feedback yapıyo ötüyo çok ve sap manyetiğinin çıkışı da öyle ilk aldığınızda böylemiydi yoksa bir modifiye mi sözkonusu ?
herhangi bir modifiye yok.ama gitarda bendeyken böyle bir problem söz konusu değildi. ama yinede manyetik modifiyesi herzaman içimde kalmıştır bu gitarla ilgili.onun harici herhangi bir eksiği yok dediğim gibi epiphone lardan.gerçi bendeki g400 de öle garip problemler vardı ki öyle böyle değil.şarkıyı çalarken akor yapıodum mesela :) o kadar söyleyeyim.birde belki manyetikle beraber switch iyi olur :) oda aklımdaydı hep...

Geri