Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Bunu tikla ve upload kismina bilgisayarindan foto gir. Fotoyu siteye yukleyecek ve adreslerini verecek, "direct link to image" cubugundaki yaziyi kopyala ve buraya koy. Eger
nin ortasina koyarsanda direkt olarak karsimiza cikar fotograf.

Ze_uS demiş ki:
JacksonRR demiş ki:
bende de bişeyler var beğenilerinize sunuyorum:)

Hocam sendekileride pek yabana atmamak lazım
orda bir yerlerde LTD deluxe M (MH da olabılır) serisi gördum gibi
tabı RR, strat ve pedallarıda daha sölemedım :)

İyi günlerde eskitmen dileğiyle...

Eyvallah kardeş :D orda ESP LTD Deluxe M-1000, 93 yapımı Jackson RR STD ve EMG SV set takılı Usa Strat var.inşallah yakında RR nin köprüye bi DiMarzio Evo ve original floyd rose geliyo :twisted: analoglara girmiyorum hiç :LOL:

Hocam takımı iyi dizmişşiniz... :)
ESP LTD Deluxe M-1000 e bu aralar biraz dikkat edin gözüm kalmadı değil aman bişeyler gelmesin başına...

Ayrıca bende benım gitara alayım o kaleci eldivenınden sivri uclar için :)

hocam onlar motorsiklet eldivenleri :D ayrıca kalecilik kariyerim de elimi kırana kadar vardı :) ....
emg sv ler çok iyi çok memnunum.sen beddua etmezsen olmaz birşeycikler =)... bu arada inşallah yakında amfimi takviye için pod ve birkaç aya 99 yapımı japon şarap kırmızısı bir ibanez geliyo.evoları taktımmı uff... :D

sen bu rr yi satmamışmıydın ? hatta hatırlıyorum bir başlıkta hayıflandıydın keşke eski pro rr lerden şimdide olsa diye :) kelly gerçekten çok güzel.üstelik az bulunan bir renkte. bi iki sayfa geride benim ke1 in resmi var bir incele istersen.

Geri