Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

SiLeNoZ demiş ki:
Drizzt113 demiş ki:
Zenginin malı Züğürt'ün çenesi olayına en iyi örnek :)

Estagfurullah yok öyle birşey. Herkesin imkanı ve yaptığı şeyler farklı. O gözle bakmamak lazım. Biz de bir çok şeye iç geçiriyoruz :) Bir ESP eclipse ve ya Gibson LP Custom görünce off off diyoruz

abi sen bunlardan birini satıp esp eclipse gibi bişey alabilirsin bu kadar gitar almışsın gerisi gelir :D :D

Fotoraf-0002.jpg
[/img]

Şöyle topluca bir aile fotoğrafı... :LOL:

halilpazarlama demiş ki:
cimg1608kq5.jpg

cimg1612ix0.jpg

cimg1613pc4.jpg

evet arkadaşlar yeni gitarım.vallaha modelini bilmiyorum sadece bildiğim baya eski bi gitar japon yapımı yamaha.Gitar izmirde Erkan Sızarlar ustanın eline hayat bulmuş ve çok güsel bi gitar olmuştur.hatta şu an arkadaşımın kullandığı prestige ibanezle test edilip üstünlüğü arkadaşım tarafındanda onaylanmıştır :) hatta benim ibanez rgr 480 den bile daha kullanışlı şu anda.Yapılan işlemler ilk önce klavye değiştirilmiş abanozdan bile daha sert olduğunu söyledikleri adını şimdi hatırlamıyorum yarın öğrenip yazarım kakobo mu koko kolamı :) bi ağaçtan yapılma klavye takılmıştır.Klavye şu anda mükemmel rahattır.Perdeler tabiki dunlop yapılmıştır.manyetikler 2 dene DiMarzio Steve Morse ve 1 adet USA Fender single olmaktadır.Bide köprünün altına ahşap aparat yapılıp sabit köprü olarak kullanılmaktadır.Tabi benim tercihim :9 floydta bi sorun yok :)Ayrıca komple cila geçilmiştir.Vallaha modeli yapım yılı konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olsun.gitarın eski halini görseniz yuh dersiniz :)
bu gitarı kullandım :D süper walla klavye ama tonu sert deildi :) şimdi ne yaptı orçun abi hiçde sormadım :D

Geri