Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Blackened85 demiş ki:
Yok farkındayım kötü kare olduğunun hem cep telefonu ile çekildi hemde gitarpedal.net de herkes prs fotosu koyduğunda ben de flame maple'a zoom yapıp acaba bunu prs diye yedirme ihtimalimi sormuştum ciyzis saolsun az da olsa varmış :D

Gitar kx-custom bu arada. güzel font ve makine bulsam adam gibi foto çekip koyarım ama yok ne yazık ki.

yemezler :D bende bir ara squier ile resim çekilirken fender tadı yakalayım diye sapı saklıyordum.ısrarla resimdeki fendermi abi diye soranlara hayır squier diyordum :D tabi sordular diye sinir oluyordum :D bu dediğim 9-10 sene önce falan tabi şimdi öyle düşüncelerim yok :D

solitude71 demiş ki:
JudgeMe demiş ki:
[email protected] ... evet biliyorum msnimde ingilizce...

Bana dememişsin ama az yukarıda söylemek istediğim tam da bu: nick'in isterse Japonca isterse İbranice olsun, Türkçe'de "de" ayrı yazılır. Buna dikkat etmemiz lazım öncelikle diyorum nick'e gelene kadar. Ha sen belki klavyede aceleden yanlış yazmış olabilirsin çok doğal ama bunun ayrı yazıldığını bilmeyen hatta aksini iddia edecek kadar cüretkar cahil cühela bir nesil geliyor ondan korkuyorum ben.

ya kusura bakmayın öncelikle başlığı meşgul ettik...hocam lütfen msne eklermisin bu konuyu konuşalım burası yeri değil burası bunu tartışıcak bi platform değil oyüzden bunu burda uzatmanın bi alemi yok hatta lütfen msne ekle sana bunu izah etmek istiyorum çünkü savunduğum tezi anlamamışsın bile....teşekkürler

msn kullanmıyorum daha detaylı açıklamak istediğin birşey varsa ö.m. at seve seve okurum.

ya da

I don't use msn, if there's anything you'd like to explain in detail please send me a p.m. I'll be glad to read it.

her ikisi de %100 doğru benim tezim de bu :)

Saygılar.

dsc00024pk0.jpg

buda bizim eski velet :) benden sonra 2 el değiştirdi ama severim bu gitarı en son haline ben getirmiştim cünkü.. artık benim olmasada koyayım dedim:)

Blade switch'e dikkat etmemiştim.

Funk ritmi falan atarken eliniz çarpmıyor mu ona? Benim çarpardı valla.

B

Edit: Salak ben forumları karıştırdım iyi mi "frantic" çiğim... Gafil avlandım. :LOL:

Geri