Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Elimdeki DK2 satarsam DK2M RGF istiyorum.Limited bi model.Tek humbucker ve reverse headstock...
Kaptırdık gidiyoruz limited Jacksonlardan bakalım :D
Elime iyi bi makine geçerse koyucam diğer bebeğin fotolarını :)

img4932cb8.jpg

Cep telefonuyla çektiğim için fotoğraf net değil pek malesef.
grnt008zk6.jpg

İlk strat tipi gitarım. 50's classic strat player series. meksika yapımı manyetikler usa. pickguard beyazdı ve kalitesiz bi pickguard vardı. Bnde değiştirdim rengide siyah olsun bari dedim.

Stratımı seviyorum.

abi ne güzel yazmışsın sona stratımı çok seviyorum diye , düşünün en sonne zaman gitarınıza seni seviyorum dediniz güneşli bir sabah uyandığınızda manyetiklerinden öptünüz.yaşam doldurdun içime mübarek :D

halilpazarlama demiş ki:
abi ne güzel yazmışsın sona stratımı çok seviyorum diye , düşünün en sonne zaman gitarınıza seni seviyorum dediniz güneşli bir sabah uyandığınızda manyetiklerinden öptünüz.yaşam doldurdun içime mübarek :D

Ya abi senin yorumlara hastayım ben ya :) :D

Ze_uS demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:

Sen bir de msn kişisel iletilerini görsen :D

Strat çok tatlı olmuş bu arada ...

dimebucker demiş ki:
Ze_uS demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:

Sen bir de msn kişisel iletilerini görsen :D

Strat çok tatlı olmuş bu arada ...

evlilikte ****** meşrulaştırma sürecindeyim.. :D

Yok, hayalimdeki öğrenci evinde hep nargilem olsun istemişimdir sen de fazla gitar falan da var daha nolsun, kafamı öne eğip kaderime ağlarım sadece, güle güle kullan, iç :D

Geri