Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

cort m520+emg zakk set
29293240.jpg

92680623.jpg

31834713.jpg

naçizane stratım
70265123.jpg

strt.jpg

DK2 değil :)

SL2H aslında teorik olarak. Ama orjinal Amerikan olanla karıştırılmaması için Soloist 2H ismini kullanıyorlardı aldığım yerde (Japonya Üretimi) SL2H'nin Japonya'da üretilmiş bir versiyonu olarak düşünün, tamamen aynı. Yanılmıyorsam Jackson'ın özel bir yıldönümü için ürettiği Limited bir modeldi. Geçen kış Frankfurt - Musik-Schmidt'ten aldım. Liste fiyatı 1.300 € idi. Ama 999 €'ya aldım ben kış indirimi varmış.

Benim bebeğim...92 model Japon üretimi(üzerindeki bütün aksamda japon malı) ... Gerçekten markasının eski şaheserlerinden...V7 V8 Custom modifiyeli,el yapımı sustainer yüklü ve manyetiklerin altını alüminyum ile ben kapladım ayrıca pickguard ı değiştirmeyi düşünüyordum fakat böle daha bi vintage havası kattığını düşündüğüm için değiştirmeyeceğim bir süre ;) belki birtane yaptırırım takar denerim kafama eserse...

Bu Neil Zaza çok iyi gitar hakketten.biyerlerden para çıksa almak isterim =) ama şu 12. perdedeki NZ çok abest duruyor bence.aynı şey Cort TE 1 dede var.gitar muazzam ama o 12. perde batırıyor bence.sedef olsa çok daha şık olurdu.neyse konuyu alakasız yerlere çekmiyim.

Gitarlarının hepsi birbirinden güzel,güle güle çal solitude71

Geri