Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

570'e göz diktim alamadım ona dikkatli bak bişey olmasın sonra js1000 gibi :)
neyse ki 550'ye razıyım seve seve
Dört gözle bekliyorum
knoblar çok hoş olmuş eline sağlık
siyah knob mavi ve siyah single mavi oldu mu tamamdır başka da bişeye gerek yok

O ESP'lerin yanına güzel bir Marshall kafa amfi yakışır hocam. Çok şık duruyorlar. Favoriniz var mı aralarında, açıklayabilir misiniz?
Vallahi bir favorim yok hepsinin ayrı karakteri var. Benim gitar çalışımın da tam bir karakteri yok ve tam olarak bu sebeptendir ki tek bir favori gitarım olmuyor. Ekipman yerine senelerdir yapmadığım şekilde kendime has bir stil oturtmaya mesai ve para harcasam tek gitarla da yatıp kalkabilirdim. Kendin yapmadığın zaman ya dile vuruyor ya da ekipmana. ESP'lerin hissi ve sapları strat gibi, en soldaki olan daha yenice ve sapı da daha kalın, hatta epeyce kalın. Ibanezler ise çok farklı. İbanezlerin en hoşuma giden tarafı modifikasyona izin vermeleri renkli manyetikler de pek yakışıyor. Hantuğ saolsun bir çok yeni parça aldım onlardan, burada da paylaşacağım resimlerini, ve başka parçaları da gönderdim prototip yapacaklar/yapıyorlar. Sanırım gu gitarlara artık biraz geride kalan bir döneme aitler, eh ben de biraz öyleyim. Elimdeki MESA amfiyi savıp Marshall almak planlarımız dahilinde bir 6100LE veya 1959HW plexi, bakalım kısmet.

Charvel Custom Custom (Mystery Of Scarlett)

DSC_0098.JPG
DSC_0099.JPG
DSC_0100.JPG
DSC_0103.JPG
DSC_0104.JPG

Son düzenleme:
Haftasonu can sıkıntısından evdeki gitarlardan bir derleme yapayım dedim. JEM'i @Grundar başgandan aldım, ters bakan RG550XX ise bu hafta @J-P'ye gidiyor. ESP ler bir yere gitmez ve gitmiyor. RG550'nin yerine bakalım ne gelecek göreceğiz...Kimileri diyor ki JS-2410... Allah forumdaki en züğürt arkadaşıma bunların 10 mislini nasip etsin diyerek bitiriyorum.
52605 eklentisini görüntüle
Ne güselmiş yaaa.maşşallah..

Haftasonu can sıkıntısından evdeki gitarlardan bir derleme yapayım dedim. JEM'i @Grundar başgandan aldım, ters bakan RG550XX ise bu hafta @J-P'ye gidiyor. ESP ler bir yere gitmez ve gitmiyor. RG550'nin yerine bakalım ne gelecek göreceğiz...Kimileri diyor ki JS-2410... Allah forumdaki en züğürt arkadaşıma bunların 10 mislini nasip etsin diyerek bitiriyorum.
52605 eklentisini görüntüle

Abi Hugh Hefner gibi en sağa en sola ikizleri dizmişsin :)) Yaşları kaç bunların reşitler mi bari? Başına iş açılmasın sonra :)

Geri