Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

XENTRIX demiş ki:
Ze_uS demiş ki:
Burda bu kadar harika gitar varken kendi gitarimi koymak istemezdım ama ciddi anlamda seviyorum onu ve modifiye yapma konusundada cok ciddiyim (EMG:))
Kendisini Bronze Warlocklarla kıyaslamayın çok kızıyor :)
İşte benım ufaklık...

Buda Nj ile birlikte :)

abi birinde esp yazıyo birinde de ibanez askı var b.c. rich'e küfür gibi. bu gitarlar daha iyi muameleyi hakediyor. özellikle jrv. çok severim kendisini. zira eski gitarımdı:D

Zaten JR-v bana ait olan bir gitar değil ama çok yakın bir arkadasımın ve büyük ihtimal bu yaz ondan satın alcam gitarı :)
ESP çıkartmasına gelince ise o bencede çok hos duran bir sticker degil ama arkadasım çok begenıyor...
ibanez askı olayı ise gariptir o askı 3 4 yıldır gitara takılı ama ters olarak kullangıdım ıcın zaten gitar calarken belli bile olmuyor.

XENTRIX hocam emin ol gerektıgınden daha fazla değer veriyorum, vermeye çalısıyorum ekipmanlarıma... :)

solitude71 demiş ki:
legatonur demiş ki:
durun beyler ne fotosu ne şopu 33 yasındayım bırakın olsun daha güzelleri size inşallah

Ben 36'yım bir tanecik gitarım var, nerede yanlış yaptım acaba? :bilmem

Onun daha cok kisinin yapisiylan alakasi var galiba, bazilari koleksiyon yapmayi toplamayi sever bu bir zevktir, kimiside bana iki gitar yeter zaten fazlasini calamam ve koyacak yer bulamam der. Ve ben iddia ediyorum arkadasin kesin en az 4 kiz arkadasida vardir ;) Bide öyle bir aile fotosu alsak :)

hautparleur demiş ki:
legatonur demiş ki:

hepside enteresan modeller heea ilginç... H-H strat falan var arada...P-90 lı gibson...süper gitarları dizmek epey zaman almıştır...

Haklısın bu konuda katılıyorum...
ayrıca bir tanede H-H dizilimli (Forumda buna benzer satışta olan bir tele daha vardı sanırım) bir tele var. ve Gördüğüm en siyah tele :) Ayrıca yanılmıyorsam manyetikler Seymour Duncan.Hatta yanındaki kırmızı teledede Seymour Duncan var...

Ne diyelim daha nicelerine...

Geri