Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

hcez demiş ki:
Arkadaşlar, ne güzel gitarlar var, sahipleri şanslı gerçekten, bende kendi gitarımı eklemek istedim, B.C.Rich Warlock Bronze Edition'un eski bir varyasyonu. ilk gençlik yıllarımda hayalini kurduğum bir gitardı. Almak 30'lu yaşlarımda nasip oldu. Belki 50 yaşında da, Platium veya NJ'sini almak nasip olur, ek cihaz olarak ise, neredeyse 10 senelik bir DOD FX86 ve yeni alınmış bir Digitech RP-100 kullanıyorum.

Hocam ben gitardam cok alttaki resme takildim, resmin kilik kiyafet itibariylen cehemnenden cok swinger club tan cekilmis bir hali var ;)

deryakulahci demiş ki:
Sigmastern demiş ki:
Bu da benim canavar.
schecter3oz.jpg
schecter27yk.jpg

schecter33xc.jpg
schecter43yw.jpg

schecter51aa.jpg

Arkadaş gerçekten bayıldım, bana satsana :)

Begendigine sevindim. Satacagim zaman sana gelirim, ama sözünü aldim o zaman yan cizmek yok :)

fuckinick demiş ki:
Vine_Inlay demiş ki:
fuckinick demiş ki:
schecter arıyorsan bakılacak ilk hatta ve hatta tek site bence: www.drumcityguitarland.com

Siteye girdim biraz bakindim ve bu gitari almaya karar verdim

Nasi getirtcez bunu :LOL: Turkiye'ye gonderiyolar mi?

http://www.drumcityguitarland.com/inventory/DisplayPic.cfm?images/1002.jpg
valla pek sanmıyorum ama sen sor yine de

bula bula neyi gittin beğendin sen de alemsin la

Adamlardan mail geliyomus,"bunu mu begendin,Allah belani versin.degmez gondermeye.bizi bi daha arama" diye :LOL:

Gitar tam benim aradigim tipte..manyetik degistirmak sorun olabilir belki ama Duncan Designedlara guveniyorum artik..

Gibson Firebirdle Fender Jazzmaster'in birlestirilmis hali gibi bi si..

Vine_Inlay demiş ki:
fuckinick demiş ki:
Vine_Inlay demiş ki:
fuckinick demiş ki:
schecter arıyorsan bakılacak ilk hatta ve hatta tek site bence: www.drumcityguitarland.com

Siteye girdim biraz bakindim ve bu gitari almaya karar verdim

Nasi getirtcez bunu :LOL: Turkiye'ye gonderiyolar mi?

http://www.drumcityguitarland.com/inventory/DisplayPic.cfm?images/1002.jpg
valla pek sanmıyorum ama sen sor yine de

bula bula neyi gittin beğendin sen de alemsin la

Adamlardan mail geliyomus,"bunu mu begendin,Allah belani versin.degmez gondermeye.bizi bi daha Arama" diye :LOL:

Gitar tam benim aradigim tipte..manyetik degistirmak sorun olabilir belki ama Duncan Designedlara guveniyorum artik..

Gibson Firebirdle Fender Jazzmaster'in birlestirilmis hali gibi bi si..
bakma benim dediğime lafı öylesine söyledim o gitarda egzantrik bişeyler var ama henüz çözemedim laf olsun diye 3 humbucker koymaz bizim kaliforniyalı deliler

fuckinick demiş ki:
Ginoobili demiş ki:

hayatımda hiç tecavüz edilmiş gitar görmemiştim:) ibret olsun diyemi koydu acaba resimleri:)

not: gitarların maddi değerlerinin toplamı ülkenin dış borcuna denk geliyo nerdeyse... hadi hayırlısı

ne var adam vintage yapmış hem harbi vintage olmuş ööyle fender gönder eskitmeye benzemez bu yavrum yürü bea!...
re teli nerde acaba ?

Sigmastern demiş ki:
secks demiş ki:
janmoreye demiş ki:
Sapın alt kısmında bindingin üzerindeki noktalara dikkatinizi çekerim.

ben anlayamadım, standart noktalardan ne farkı var?

Galiba solak gitar olduguna dikkati cekmek istemis.

yani solaklar alttan mı bakıyor gitara? :)

ben sağlak düzene göre bindingi ve dotları konmuş sonra da solak dotlar eklenmiş gibi anlıyorum, özellikli bir şey mi bu onu merak ettim sadece.

abicim bu ispanyolların gitarı üretirken hatunları yapı alması kötü olmuş baksana direk tecavüz etmişler gitara..Allahtan deliği sağlam..öhöm öhöm :D

Vine_Inlay demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
Teli olsa ne olacak işe yarar mı :?: :)

Su an teli olmadigi icin bi si demek dogru olmaz,alternatif bi gerceklikte teli olan ayni gitarla bu gitar kiyaslanabilse ayni mekan ve kosullarda,o zaman ise yarayip yaramayacagi hakkinda bi cikarim yapilabilir :LOL:
fix turkrock lafı: denemek lazım abi belki eric clapton ın gitarından bile kalitelidir (ırzına geçmiş o ayrı :) )

Geri