Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

bu resim ilkinden daha iyi çıktı galiba:) :) :)

DSC02821.jpg

arkadaş msj atmış yandaki beyaz şey ne diye..o el süpürgesi arkadaşlar müzikle alakası falan olan bişey değil:D
ayrıca evet metallica seven biriyim:)
master of puppets şarkısı ilk dinlediğim metallica şarkısıydı orta okuldaydım hiç unutmam..birden bire o solo sonrası allahım ben gitar çalmalıyım dedim ve başladım o yüzden posteri duruyor hala..
hatta.master of puppetsın solosunu tam çaldığımda artık gitar çalabiliyorum diyeceğim demiştim..
"artık gitar çalabiliyorum":)

The_Answer demiş ki:
arkadaş msj atmış yandaki beyaz şey ne diye..o el süpürgesi arkadaşlar müzikle alakası falan olan bişey değil:D
ayrıca evet metallica seven biriyim:)
master of puppets şarkısı ilk dinlediğim metallica şarkısıydı orta okuldaydım hiç unutmam..birden bire o solo sonrası allahım ben gitar çalmalıyım dedim ve başladım o yüzden posteri duruyor hala..
hatta.master of puppetsın solosunu tam çaldığımda artık gitar çalabiliyorum diyeceğim demiştim..
"artık gitar çalabiliyorum":)
deli deli :)

güzel ekipmanın varmış nazar değmesin cıncın bir ömür dileklerimle

zaten herhangi bir şirket uzak doğuda başlayıp kopyamsı ürünler üretiyorsa ileride aşıp coşuyor dikkat ederseniz elektronikte böyle oluyor...
ileri de sx de kalite bir marka haline gelebilir... kim bilir

bana öyle gelmedi valla.prestige serilerinin küçük evet ama bu serilerin hep aynı olduğunu sanıyorum...

gitar pekte güzel sayılmaz manyetikler açısından berbat...

Geri