Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

5'leri karıştırmışın sen.:)

TB14 custom5'i benim Charvel'a taktık Fatih'in yanında. Gayet başarılı açık konuşmak gerekirse. Tam 80'ler kıvamında.

Gitarlar akıyor ya charveller carvinler :D Aga serdar beni zamanında charvel hastası yaptı iyi bilir kendisi :D yakın zamanda jackson veya bi charvel alıcam inş bekle beni serdar :D

Bu da benim yeni japon canavar.. B.C. Rich Jr. V IT, Seymour Duncan SH-6 Set, Killswitch. ;)
100_3000.jpg
100_3012.jpg
100_3015.jpg
100_3016.jpg
100_3009.jpg

Bende hayırlısıyla bi Esp Edwards Horizon 3 sahibi oldum yakın bi zamanda aldığım arkadaş saolsun çok yardımcı oldu. bi örnek resim koyayım:
edwards_E-HR-130III%20HORIZON%20white_00.jpg

- A 2010 model, according to the serial number. Made in Japan.
- 24 frets
- Alder Body, 3pc Maple neck
- Ebony Fingerboard
- Xtra Jumbo frets
- Neck-Thru
- Solid Snow White finish
- Horizon III body shape
- FRT-5000 Floyd Rose
- Passive electronics, Seymour Duncan SH-2n Jazz in the neck and TB-14 Custom 5 in the bridge. Both connected to one coil-split Switch which is also the volume knob.
- 1 tone knob
- 3 way toggle
- Gotoh tuners

Güzel gitarmış güle güle kullanın ;) Yahu bu başlığa ne zaman girsem çıkamıyorum arkadaşlar psikolojim bozuluyor yapmayın etmeyin ehehehe :D

bir de artık öyle böyle değil ya öğrenci milletinin kredisi bursu artı ya da eski kullanıcılar çoğunlukta;öğrencilik bitti artık işe başladılar iyi para kazanıyorlar.Birisinin custom charveli, efendim öbürünün jem 7v+mesa sı var falan filan kimse ibanez gio serisi gitar filan göstermiyor.

Of sorma yahu devir değişti haklısın.. :) Kredi kartı, burs, bol harçlık, iş-güç çıkana kadar herkes Cort'lar, Gio'lar falan sergiliyordu, şimdi herşey tersine döndü, bakalım daha neler olacak, neler göreceğiz... ;)

Öyle senelerce para biriktirip(orta gelir düzeyi için söylüyorum) hayalindeki gitarı alan adamlara "helal olsun" diyorum valla.. ;) Ben ortaokulda klasik gitarımı satıp+6 ay biriktirdiğim parayla ancak Türk yapımı Vic marka elektro gitar alabilmiştim, o da defoluydu zaten çok ucuza geldi.. :D

Geri