Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

23815 eklentisini görüntüle

056.JPG

Her yola gelen big apple ve fretlerini söküp macunladığım n1.

Kabin isciligi cok temiz olmus Kogan gule gule kullan, ulen ben de mi bir tane yaptirsam boyle bir kabin diye ic gecirdim :) lakin benim pek sevdigim Fane Medusa hoparlorleri standard olarak kullanan kabin yok piyasada...Cok guzel bir setup cikmis ortaya...

Çok sağol abi sonunda aylardır uğraştığım düzeneği kurdum, kaç ay oldu ben de hatırlamıyorum fakat cidden beklediğime değdi. Bu süreçte başını çokça ağrıttım, bir de buradan teşekkür ederim tüm yardımların için. :)

Güle güle kullan! Laney Cub Head kendi kabini ile koyu (tizleri ciklemeden, kulak tırmalamadan) tınlar. V30 ile soundu nasıl merak ettim.
Teşekkür ederim. :) Bu üçlü ile elde ettiğim tonlar daha çok mid-tiz arasında gibi geldi bana ama bu konuda kesin konuşmakta istemem. Bu ekipmana Marshal MG15, Squier Classic Vibe Stratocaster'den terfi ettiğim için elde ettiğim tonlar benim açımdan büyüleyici oldu. Şıkır şıkır canlı tonları var. Fırsat bulursam bir aralık kayıt alırım diyeceğim de ses kartı, mikrofon falan yok ama iphone'ların kayıtlarda fena olmadığını duymuştum bir denerim. :)

Teşekkür ederim. :) Bu üçlü ile elde ettiğim tonlar daha çok mid-tiz arasında gibi geldi bana ama bu konuda kesin konuşmakta istemem. Bu ekipmana Marshal MG15, Squier Classic Vibe Stratocaster'den terfi ettiğim için elde ettiğim tonlar benim açımdan büyüleyici oldu. Şıkır şıkır canlı tonları var. Fırsat bulursam bir aralık kayıt alırım diyeceğim de ses kartı, mikrofon falan yok ama iphone'ların kayıtlarda fena olmadığını duymuştum bir denerim. :)

Kaydı yükleyince link at hemen, kaçırmayalım :)

arkadaşş yapma şşunlarıı koyma buraya çok fana gaza geliyorum girişşecem gitara sonra. set neck gitarda boyan ne kadar zordur girişsem know how transferi yapabilirmisin ?

Geri