Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

@OsmanBurak abi senin soldanoyu aç öğrenciler adına bağışlasan ya. Hayır işi yapmış olursun. Ben çok açım ölüyorum fakirlikten :D
Su an sigortası ve lambaları değişecek bu haliyle bagışlasam süs olur sadece :) Hem bakarsın ileride satarım lakin bizdeki fiyatlar kimsede yok, piyasasının yarısına veriyorum bir çok şeyi. Ankara'ya yolun düşerse de beklerim istediğin kadar takıl dairemiz ses açmaya da uygun. Bak @J-P kardeşim geldi ziyarete açtık kendisine, pedal denedi, güzelce çaldı, hem de biz beyefendi kalender bir kardeşimizi tanımış olduk. Bu forumun güzelliği bu zaten yazanlar güzel insan öncelikle.

Efendim fotograf kalitemiz düşük lakin yeni kabin aldık çok memnunuz (Blackstar S1 412) eve uzaktan bir iki parça birşey daha geldi şöyle ailenin bir kısmı ile son halimizi tarihe bir not olarak düşelim dedik.

32486 eklentisini görüntüle

Anacıklarım anacıklarım!! Nazar değmeye, maşsabbathhh!!! Tü tü tü tü!!!!

2061-nazar-boncugu_8271.jpg

Efendim fotograf kalitemiz düşük lakin yeni kabin aldık çok memnunuz (Blackstar S1 412) eve uzaktan bir iki parça birşey daha geldi şöyle ailenin bir kısmı ile son halimizi tarihe bir not olarak düşelim dedik.

32486 eklentisini görüntüle
Nazar deymesin tabii de, bileni var bilmeyeni var, ekipmanın kısa özetini de alabilirsek, çalınacaklar listesini ona göre güncelleyelim...:LOL:

Sevgiler ve saygılar...

2 tane ESP Skulls and Snakes, MII türevi gitarlar gavur ölüsü gibi ağır Geroge Lynch signature serisi.
Fender USA Lonestar 96, HSS, Humbucker Seymour Duncan Pearly Gates. Ki şu an bir Suhr Modern peşindeyim o yüzden kısa sure içinde satışa çıkartabilirim.
Ibanez JS 1000 tabi ki ıhlamur ağacından ben dünyada "çalımı" en rahat gitarların JS ler olduğunu düşünüyorum o yüzden "çalmaya" bundan başlayabilirsin :)
Bir de Ibanez S470, Kıvılcım Müzik'ten alma Japon. İlk gitarımdır aynı zamanda.
Soldano Decatone
Mesa Dual Rec Roadster
Fender Mustang V ki 412 kabin ile son derece başarılı bir modelleme amfisi her eve lazım.
Kabin de Blackstar S1 412 yeni aldım. Vintage 30 yüklü 240 watt birch plywood. Fiyat performans oranı en yüksek kabindi baktıklarım arasında peşin indirimi de kullandım pek hesaplı oldu. Sesinden de son derece memnunum. Bu arada 4X12 lerin yerini hiç bir kabin konfigurasyonu tutmuyor bence.

Tam olarak "ev adresi almalık". :D
Şaka bir yana, harika görünüyor her iki fotoğraf. @taka @OsmanBurak
Daha nice güzellerine valla billa. Burdan kendimize de "kısmet" diyip gelecekte böyle şeyler yapmak dileğiyle diyoruz ve sağ üst köşedeki çarpı işaretine basarak uzaklaşıyoruz..

NOT: Uzaklaşırken ardınıza dahi bakmayın. :D

2 tane ESP Skulls and Snakes, MII türevi gitarlar gavur ölüsü gibi ağır Geroge Lynch signature serisi.
Fender USA Lonestar 96, HSS, Humbucker Seymour Duncan Pearly Gates. Ki şu an bir Suhr Modern peşindeyim o yüzden kısa sure içinde satışa çıkartabilirim.
Ibanez JS 1000 tabi ki ıhlamur ağacından ben dünyada "çalımı" en rahat gitarların JS ler olduğunu düşünüyorum o yüzden "çalmaya" bundan başlayabilirsin :)
Bir de Ibanez S470, Kıvılcım Müzik'ten alma Japon. İlk gitarımdır aynı zamanda.
Soldano Decatone
Mesa Dual Rec Roadster
Fender Mustang V ki 412 kabin ile son derece başarılı bir modelleme amfisi her eve lazım.
Kabin de Blackstar S1 412 yeni aldım. Vintage 30 yüklü 240 watt birch plywood. Fiyat performans oranı en yüksek kabindi baktıklarım arasında peşin indirimi de kullandım pek hesaplı oldu. Sesinden de son derece memnunum. Bu arada 4X12 lerin yerini hiç bir kabin konfigurasyonu tutmuyor bence.

Hocam neden iki tane ESP Skulls and Snakes? :)

Hocam neden iki tane ESP Skulls and Snakes? :)
Bu soruyu gecen sene de sormuştun üstad yanlış hatırlamıyor isem ilk resimleri yükleyince, valla ne diyelim zevk. İki tane daha bulsam 4 lerim bile o kadar seviyorum. Ben basit adamım aslında birşeyi sevdim mi öyle ömür boyu devam eder. Süperstralar içinde benim göz nizamıma en uygunu MII türevleri onun da bence en güzeli bu. Bende 2 tane var Allah 3 tanesini de sana nasip etsin.

Bu soruyu gecen sene de sormuştun üstad yanlış hatırlamıyor isem ilk resimleri yükleyince, valla ne diyelim zevk. İki tane daha bulsam 4 lerim bile o kadar seviyorum. Ben basit adamım aslında birşeyi sevdim mi öyle ömür boyu devam eder. Süperstralar içinde benim göz nizamıma en uygunu MII türevleri onun da bence en güzeli bu. Bende 2 tane var Allah 3 tanesini de sana nasip etsin.
Benim de çok hoşuma giden bir gitar aslında ve sizde iki tane olduğunu görünce demek ki hep ilgimi çekiyor. Başka modelini duşundunuz mu mesela serpent serisini ve ya kamikaze?

Geri