Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

bu amerikan fenderlerin etiketlerini neden çıkartmıyorsunuz? bu başlık dışında bir kaç kişide daha gördüm. ikinci elde değer kaybetmesin diye mi :) metin akpınar'ın köyden indim şehire filmindeki efsane etiketli şapkasına benziyor.

Her ne kadar gitarların yarısı arkadaşıma ait de olsa, güzel bi aile fotosu oldu :)
41317 eklentisini görüntüle

Haset , fesat :p
Abi şaka bir yana, ilgiyle takip ediyorum gitarlarını vallahi. Sahibinden.com'da Kocaeli ve Fender-Gibson gördüğümde "bizim abi" diyorum kendi kendime. Çok şık gitarlar yahu. Özellikle Fender Deluxe, arctic white idi sanırım; çok tatlı! Darısı günün birinde tüm herkese ! :D

Haset , fesat :p
Abi şaka bir yana, ilgiyle takip ediyorum gitarlarını vallahi. Sahibinden.com'da Kocaeli ve Fender-Gibson gördüğümde "bizim abi" diyorum kendi kendime. Çok şık gitarlar yahu. Özellikle Fender Deluxe, arctic white idi sanırım; çok tatlı! Darısı günün birinde tüm herkese ! :D
Teşekkür ediyorum dostum. Aslında ne cevherler var bizimkilerde, eşde dostda olmasa bizde göremicez bazılarını... Tom anderson'lar mı diyeyim, jem 77bfp mi yoksa başka başka çeşit gibsonlarmı :)

Gelde küfretme...
image.jpg

Geri