Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Modifiye sayılmaz ama amatörde olsa relic meraklılarının ilgisini çeker diye düşünüyorum. Gitar %99 pürüzsüz konumda. Tornavida, çekiç yarma reliclerden değil. Tabi fotoğraflar sizin hoşunuza gider mi bilmem :D Aslında köprüye hot rails, middle ve sap manyetiğinide zevkime göre iki single eklesem hiç fena olmaz. Ayrıca burgular, köprü(özellikle blok için) ve üst eşik değiştikten sonra belki bi pickguard takviyesi hiçte fena olmaz..

9a6ec5cd-e675-4aee-8fa6-acf5dc6fc3e9.jpg

d3f94faa-6782-4895-980d-5edfc18b90b6.jpg

0988c13a-4c6f-4865-8f8b-5c0215cf76ab.jpg

@guitarology 'den aldığım Prs gitarım. Gerçekten fiyatına göre çok güzel bir gitar. Seth Lover set takmış Mehmet üzerine değişiklik olarak. Ben de üst eşik ve burguları değiştireceğim. :)
image_zpsbun5a44z.jpeg

Hayırlı ve uğurlu olsun Erburak. Vallahi manyetiğin ters durduğunu ben de farketmedim. Manyetiği ben takmadım,taktırdım. Takan kişinin dikkatinden kaçmış olsa gerek. Bu gitar, Bernie Marsden'in Gibson LP'sine gönderme şeklinde ortaya çıkan bir gitar olduğundan, tamamen LP ölçülerinde. Ve bildiğim kadarıyla PRS'nin olayı zaten 25" skala. Spesifik gitarında LP ya da Strat skalası kullanıyordur muhtemelen. Onun dışında, benim de ağzım açık kalarak aldığım bir gitardı. Donanımı geliştirilirse neler yapabileceğini daha manyetik modifiyesinde ortaya koydu. Köprüyü,eşiği ve burguları da değiştirme şansım olsaydı eminim satmaya kıyamazdım. Lakin kaçırmamam gereken bir fırsatttan ötürü satmam gerekti. Tekrardan hayırlı olsun,güzel günlerde çalınsın :)

Hayırlı ve uğurlu olsun Erburak. Vallahi manyetiğin ters durduğunu ben de farketmedim. Manyetiği ben takmadım,taktırdım. Takan kişinin dikkatinden kaçmış olsa gerek. Bu gitar, Bernie Marsden'in Gibson LP'sine gönderme şeklinde ortaya çıkan bir gitar olduğundan, tamamen LP ölçülerinde. Ve bildiğim kadarıyla PRS'nin olayı zaten 25" skala. Spesifik gitarında LP ya da Strat skalası kullanıyordur muhtemelen. Onun dışında, benim de ağzım açık kalarak aldığım bir gitardı. Donanımı geliştirilirse neler yapabileceğini daha manyetik modifiyesinde ortaya koydu. Köprüyü,eşiği ve burguları da değiştirme şansım olsaydı eminim satmaya kıyamazdım. Lakin kaçırmamam gereken bir fırsatttan ötürü satmam gerekti. Tekrardan hayırlı olsun,güzel günlerde çalınsın :)
Teşekkür ederim. :) Bu arada Mehmet'le ikinci alışverişim bu, alışveriş süresince yardımcı olmasının yanında sattığı iki gitarda harika gitarlardı. :)

Mevcut specler bu şekilde en azından. Yıllar içinde tabii ki denemeler, kaydırmalar yapmış olabilirler:)

Diyerek do-re kampanyasından bize düşeni paylaşayım:
71109 eklentisini görüntüle
Ben ESP nin LP modellerine alerik reaksiyon gösteren bir bünyeye sahibim ama bu ne kadar hos bir bayan boyle. Buna kapakli manyetik de ayri yakisirmis ki boyle de guzel....Neyse ben aslinda en cok rengine hasta oldum sanirim gule gule kullanin...

Geri