Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

13198529_10154283254562164_7505880877802882741_o.jpg

Teşekkür ederim :) . Maksim Kırıkoğlu' dan ikinci el olarak satın almıştım Viper'ı. Yoksa siz misiniz? :D

Yok hayır Maksim Kırıkoğlu değilim fakat eğer ton podu yerinde duran küçük switch ''killswitch'' ise büyük ihtimal ilk sahibi olduğum Viper 1000 deluxe olsa gerek :)
Sanırım baya bir gezmiş dolaşmış gitar ve daha önce sattıktan sonra yine alıp, askerlikte gitar fazlası olduğu için satmıştım... Eğer satmayı düşünürseniz lütfen bi msj yazınız ileride :)
İyi günlerde kullanın gitarlarınızı =)

Yok hayır Maksim Kırıkoğlu değilim fakat eğer ton podu yerinde duran küçük switch ''killswitch'' ise büyük ihtimal ilk sahibi olduğum Viper 1000 deluxe olsa gerek :)
Sanırım baya bir gezmiş dolaşmış gitar ve daha önce sattıktan sonra yine alıp, askerlikte gitar fazlası olduğu için satmıştım... Eğer satmayı düşünürseniz lütfen bi msj yazınız ileride :)
İyi günlerde kullanın gitarlarınızı =)
Teşekkürler, yakında satmayı düşünmüyorum açıkçası onu, içlerinden en rahat olarak kullanabildiğim gitar. 24.75" skalaya pek bir önyargı ile yaklaşmıştım, son perdelere basabilecek miyim vs. fakat alışınca, diğerlerini kullanmak zor geliyor şuan :D. 2002 yılından bu yana bu kadar el değiştirip bu kadar temiz kalması da bir hayli şaşırtıcı açıkçası, demek alan herkes benim kadar takıntılıymış bu konuda :)

Teşekkürler, yakında satmayı düşünmüyorum açıkçası onu, içlerinden en rahat olarak kullanabildiğim gitar. 24.75" skalaya pek bir önyargı ile yaklaşmıştım, son perdelere basabilecek miyim vs. fakat alışınca, diğerlerini kullanmak zor geliyor şuan :D. 2002 yılından bu yana bu kadar el değiştirip bu kadar temiz kalması da bir hayli şaşırtıcı açıkçası, demek alan herkes benim kadar takıntılıymış bu konuda :)

Aslında bu gitarın hikayesi daha da eski :) 2008-2009 yılı gibi Chicago Guitar Center'da 2. el olarak almıştım ve hiç aklımda gitar almak yokken birden gaza gelerek aldım. Elden çıkarana kadar severek çaldım ki o zamanlar üzerinde Seymour duncan blackoutlar vardı yanılmıyorsam :)
Daha sonra yeniden satın aldığımda benden satın alan kişi Blackoutları, Seymour Duncan SH-13 ve Sh-8 ile değiştirmiş. Bir süre bu şekilde kullandıktan sonra EMG set dönüşümü gerçekleştirdim ve en beğendiğim kombinasyon bu olmuştu gitarda.
Tüm bu süreç boyunca killswitch değişmeden kaldı :)

Ama söylediğiniz üzere tüm bu macera ve değişen kullanıcılara rağmen gitar hala çok iyi şekilde görünüyor. Sanırım sahip olan herkes gözü gibi bakmış :) Size de iyi günlerde çalmanızı diliyorum.

Geri