Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Bu da bendeki son durum.

En son Ibanez RG2620E'yi aldım. Epeydir modern ölçülerde bir gitar istiyordum zaten. Aldığımda DiMarzio D-Activator ve X2N vardı. Onları elden çıkartıp, Seymour Duncan JB (trembucker) ve Jazz aldım. Gayet memnun kaldım sonuçtan.

Soldan sağa; Cort CJ10X12, Ibanez AS103 Artcore Custom, Fender American Plus Strat (Lace Sensor Red,Gold,Blue - 1991), Fender Custom Shop 1960 Stratocaster Relic LTD (2011), Ibanez RG2620E (2007).

DSC_0022.jpg

DSC_0025.jpg

DSC_0014.jpg

Bu da bendeki son durum.

En son Ibanez RG2620E'yi aldım. Epeydir modern ölçülerde bir gitar istiyordum zaten. Aldığımda DiMarzio D-Activator ve X2N vardı. Onları elden çıkartıp, Seymour Duncan JB (trembucker) ve Jazz aldım. Gayet memnun kaldım sonuçtan.

Soldan sağa; Cort CJ10X12, Ibanez AS103 Artcore Custom, Fender American Plus Strat (Lace Sensor Red,Gold,Blue - 1991), Fender Custom Shop 1960 Stratocaster Relic LTD (2011), Ibanez RG2620E (2007).

84070 eklentisini görüntüle
84071 eklentisini görüntüle
84069 eklentisini görüntüle
Normalde Ibanez'leri hiç ama hiç sevmem. Ancak bu Ibanez cidden çok güzel görünüyor :)

Şu standın macerasını videoya çektin mi sahi @guitarology ?

Yok henüz çekmedim. Bir tane daha yapacağım bu aralar. Boyalı ve biraz daha köşeleri yumuşatılmış bir şekilde,daha özenli olarak... Onunkini çekeceğim. Atölyede yapıyorum, kamera ve ışıklarım yanımda değildi bunu yaparken. Ben de tost makinası kalitesi olmasın diye telefonla falan çekmedim. Daha özenlisi gelecek yani :)

Normalde Ibanez'leri hiç ama hiç sevmem. Ancak bu Ibanez cidden çok güzel görünüyor :)

Teşekkürler. :)

Yok henüz çekmedim. Bir tane daha yapacağım bu aralar. Boyalı ve biraz daha köşeleri yumuşatılmış bir şekilde,daha özenli olarak... Onunkini çekeceğim. Atölyede yapıyorum, kamera ve ışıklarım yanımda değildi bunu yaparken. Ben de tost makinası kalitesi olmasın diye telefonla falan çekmedim. Daha özenlisi gelecek yani :)

Senin kanala üye dolması lazımdır, caizdir. Güzel adamsın vesselam!

Gitarları da güle güle çal, relik et :)

@scalloped
Bir an dedim 3800'e satılan güzeli kaptılar, onun keyfiyle sol üst köşedeki poz oluştu. Hemen o ilanı aradım, satılan gitar 2013 üretimiymiş. Daha satılık duruyor da diyemiyoruz. @metalupyourass gitarına kıyamadı sanırım : ).

Yakın zamanda tuşenizi, duygularınızı bu gitarla da dinlemek isteriz.

Ama ugur abi, ayrintilar yok olmasin diye temizlemiyorum bile govdeyi :D.
Yahu şaka be kardeşim...:D
Bendeki jazzmaster da -bu kadar olmasa da- relic...
@Çağlars bana söz verdirtti, boyamayacaksın diye... Çalarken bakıp bakıp yalanıyorum, ee sözümü de yiyemem...
Aslına bakarsan böylesi daha güzel : Ben yüzümdeki çizgilerden de memnunum, yaşanmışlığın simgesi onlar... Gitar içinde öyle, alışırız artık n'apalım.:ROFLMAO:

Geri