Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Eyvallah gitarlar ise sıkıntı yok zira cümleden diğer şekilde de anlam çıkarılabiliyor :) Ama dediğiniz gibi kimse korkmaz ki neden korksun.
 
Eyvallah gitarlar ise sıkıntı yok zira cümleden diğer şekilde de anlam çıkarılabiliyor :) Ama dediğiniz gibi kimse korkmaz ki neden korksun.
Bunlar dediğim gitarlar evet, korkma kelimesi öyle dayaktan korkma felan değil yani açıkçası millet G&L paylaşıyor Fender paylaşıyor, Suhr mayonese felan gördüm. Bu gitarların arasına sx paylaşmaya çekinirim ben. (ferrari vs şahin hesabı)
 
Bu konunun ilk sayfalarında bu gitarın ve (şimdi ayrı düştükleri) kardeşi aynı renk (transparent red) Ibanez RG470 FM'nin bi sürü fotolarını paylaşmıştım. Kendisini 2006 Ocak ayında forum üyelerinin birinden Ibanez AW40CE-NT + 200 TL vererek satın almıştım. Hayatımda gördüğüm en güzel gitardı ve bunun kullanılmış, perdeleri yenmiş hali için bi kaç ay önce sıfır aldığım akustiğimin üstüne o zaman için baya yüksek sayılacak bi para olan 200 TL eklemiştim (bi ay sonra da zaten 250 TLye yukarda bahsettiğim flamed maple RG470'i aldım yani...) . Ve de aldığım gün gitar çantamın askısı koptuğu için gitarın sapı klavyeden ayrıldı, oturup Beşiktaş'ta üst geçidin merdiveninde ağlamıştım :). Çok çok uzun hikayesi var cidden, forumda bi dönem her yerde Epiphone avukatı kesilmiştim bu güzellik yüzünden. Hızlıca ileri sarıp bugüne geliyorum, en yakın arkadaşım gitarı vuruklarından ve flamed mapleın deseninden falan tanıyıp bana hediye olarak almış geçen hafta. "Rüzgar bir hüznü oynatır yerinde ve sevgiyle ağlarım düne, geçmiş bir fırtına olur sürükler beni" diyorum şimdi, dünyaca ünlü müzisyenler olacaktık biz, hey gidi. Sonra müzikle (hele ki 20 yıl önce modası geçmiş grunge müzikle) bi yerlere gelemeyeceğimizi anlayınca beş parasız da kalınca gitarıma varıncaya kadar müzikle ilgili her şeyimi yok pahasına satmıştım 2009'da, bugün buluştuk tekrar.

Eski halleri:
PICT0018.JPG

epi.JPG

Sattığım zamanlardaki son hali:
2799023185_9730d4faaf_b.jpg
2799023193_fa907757dd_b.jpg

Bugün:
IMG-20190114-WA0045.jpg

IMG-20190114-WA0043.jpg
 

Dosyalar

Son düzenleme:
bu classic vibe'lar çok güzel gitarlar. Bu kadar uygun fiyata böyle güzel gitar zor bulunur. Acayip keyifli çalması.
 
Üst