Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Gibson Explorer Gothic’e hoşgeldin diyoruz

FF698FDB-7E93-4C9A-AC59-62A3E0DEC04B.jpeg

PS : Olum les paul yazmışım ilk, uyarsanıza :)

Son düzenleme:
Ben şaşırdım abi, notification görünce açıkçası jilet gibi bir ESP / E-II testere gibi bir metalci axe bekliyordum :)

Güle güle paralansın :)
Yaşın getirdiği olgunluk diyelim… ESP gurbetçi, hediye getiren, pavyona götüren hayta dayı ama Strat sigortalı mayışlı işi olan, kitap fuarına götüren enişte. Hayatta birine yönelmek lazım.
Valla hep aklımdaydı ama şekil şükül gitarlar metalci ruha daha uygun. Bir arkadaş abi gitara değen adamın evinde Strat olur dedi ve artık tetiği çektim. Hazır Boston’dayım yarı fiyata almamak ayıp olurdu.

Yaşın getirdiği olgunluk diyelim… ESP gurbetçi, hediye getiren, pavyona götüren hayta dayı ama Strat sigortalı mayışlı işi olan, kitap fuarına götüren enişte. Hayatta birine yönelmek lazım.
Valla hep aklımdaydı ama şekil şükül gitarlar metalci ruha daha uygun. Bir arkadaş abi gitara değen adamın evinde Strat olur dedi ve artık tetiği çektim. Hazır Boston’dayım yarı fiyata almamak ayıp olurdu.
ESP eğlenmelik, Fender evlenmelik diyorsun 😎
Evde kaldık da haberimiz yokmuş 😅

Hocam şimdi Hetfiyıld davun piking yapıyor ya, penanin hangi tarafı telin üstüne hangi tarafı altına gelecek? Kullanma kılavuzunda bununla ilgili bir bilgi yok, belki tecrübeli arkadaşlar "yeşillendirirse" seviniriz 😉
Elemana sordum… (ingilizce dublaj ile okuyun):

bununla hem Duman, hem Metallica çalabilir miyim dedim… o da heyy adamım Duman ne zkm bilmiyorum ama şunları alırsan Master of riffs olursun dedi

160408 eklentisini görüntüle

Geri