Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Ailenin yeni üyesi Solar V1.6 Canibalismo

Hocam güle güle kullanın ancak dikkat edin fretboard çatlamasın. Mümkünse hemen limon yağı sürün. Endonezya'dan nemli havadan bizim kuru havaya geliyor. Benim aldığımda alt taraftan çatlak oluştu ancak onarımda çok belli olmadı sonradan bu çatlak. Solar gitarların quality control tarafı kötü gerçekten. Yurt dışında da benzer şikayetler var. Biraz şans işi de sanırım, sizin aldığınız çok iyidir belki.

Hocam güle güle kullanın ancak dikkat edin fretboard çatlamasın. Mümkünse hemen limon yağı sürün. Endonezya'dan nemli havadan bizim kuru havaya geliyor. Benim aldığımda alt taraftan çatlak oluştu ancak onarımda çok belli olmadı sonradan bu çatlak. Solar gitarların quality control tarafı kötü gerçekten. Yurt dışında da benzer şikayetler var. Biraz şans işi de sanırım, sizin aldığınız çok iyidir belki.

Sağolun, teşekkür ederim. Çatlarsa yaptırırız, sağlık olsun :)

iş yoğunluğundan gençlere vakit ayıramadık,Schecter ile de son zamanlarımız 😊🎸
IMG_5647.jpeg

Evde çok fazla boşta manyetik var, gönül isterdi ki güzel bi gold kapaklı bir şey olsun onu takayım, ama yokmuş. Dimebucker var, herhalde bu duruşa gider bir şekilde, onu takacağım.

Dean markasını sevmem, Schecter, Kiesel sevmediğim gibi, ama V kasa, takır tukur riff makinesi, fiyat uygun olunca atladım, manyetik tutacağı olur en nihayetinde. Maun artı rosewood, 24.75 skala.

80DD2E90-FECD-480A-B0BB-15983BE0D3CD.jpeg

Geri