Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

midnite demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
acıkcası ben secks in gitarlarına baktıkca sadece hevesleniyorum.gaza geliyorum deyim yerindeyse :D bende bigün ole bi seri yapıcam die.

kimsenin hevesi kacmasın bence.sonucta herkese olur.nette daha üst model gitarlara bakıncada insanın kendi gitarına bakmayası gelir.ama kesinlikle herkesin gitarı kendine güzel vine_inlay in dediği gibi

hacı sendeki kevın bond çok süper alet. walla bende daha o gitarı taşıyacak çalacak tecrübe bile yok:D... yani gitarın usa değil ama ne biliyim o gitar karizma olarak çok üst seviye bir gitar... walla o imzayı her gördüğümde kıskanıyom biraz tutamadım kendimi:D

ya sana bişi solim bu gitar usa değil ama inan bi usa jackson gorunce içim gitmio bu aleti calarken.yani bazen kendi moralimi bozuyorum ya ben bu gitarı hak ediyomuyum die dusunurken buluyorum kendimi.butun gun gecip izliyorum.(izlemekten calmaya fırsat bulamıyorum desem yeridir :D)simdi bide kardesi gelicek yanına bunun.okayd nickli arkadastan aldığım rhoads ex pro 93 model gitar yuksel ustadan geri alınıcak bayram bitimi.onunda resimlerini artık 3 hafta sora koyucam.yarın aksamda kevin ın resimleri geliyo.:D

Akça Ağaç, koa ve pau ferro

nb2.jpg

nb3.jpg

Ekipmanım :)

ekipmansf0.jpg

yakında custom bir randy rhoads eklenecek

gelecek için ise gibson les paul (yada ayarında esp) ve fender tele istiyorum ayrıcana (gibson explorer a da hayır diyemem :)

valla istesem yesilinide getirtirlerdi ama kırmızısı cok daha güzel.yesili cok oyuncak duruyo.

Yani sadece iki alternatif arasında değil,bütün Jacksonlar arasında da bu seçilir açık ara :D

Kafadaki yazının kırmızı olması,kırmızı bindingvari çizgiler...Çok karizma...Tekrar güle oynaya kullan diyorum...Süper gitar..

Vine_Inlay demiş ki:
valla istesem yesilinide getirtirlerdi ama kırmızısı cok daha güzel.yesili cok oyuncak duruyo.

Yani sadece iki alternatif arasında değil,bütün Jacksonlar arasında da bu seçilir açık ara :D

Kafadaki yazının kırmızı olması,kırmızı bindingvari çizgiler...Çok karizma...Tekrar güle oynaya kullan diyorum...Süper gitar..

saolasın :D
zaten bu gitar bence jacpon-usa arası gecis gitarı.yani usa lerden dusuk ama japonlardan yuksek.ilginc bi model.

en sonunda ankaraya geldim.:D tatil için tabii sonra gene iş başı.:D neyse buda benim kuzucum.sizinkilerin yanında pek bişi değil ama

manyetiklerini seymour duncan JB ve Jazz ile değiştirdim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

önceden8 çoğu kişi etikete nası yazı yazdığımı merak ederdi. bunun merak konusu olcağını düşünmemiştim :D hatırlamıyorum açıkçası

Geri